FEROTEAM INVESTMENT S.R.L.
CUI 34076534 · J29/184/2015
FEROTEAM INVESTMENT S.R.L. are CUI 34076534, nr. de înregistrare J29/184/2015, înmatriculată pe 09.02.2015. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5621. În 2025: cifră de afaceri 53.113 lei, profit net 832 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 53 mii lei · mediana 166 mii lei | 32% din mediană |
| Profit net | 832 lei · mediana 1 mii lei | 64% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 1.6% · mediana 1% | 160% din mediană |
| Cifră pe salariat | 53 mii lei · mediana 131 mii lei | 40% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 53.113 | 20.860 | 47.810 | 61.059 | 61.276 | 82.848 | 167.567 | 166.403 | 116.242 | 141.451 | 50.113 |
| Venituri totale | 121.952 | 101.122 | 110.810 | 99.372 | 94.310 | 101.779 | 167.567 | 166.403 | 116.249 | 141.451 | 50.113 |
| Cheltuieli totale | 117.535 | 104.594 | 107.352 | 96.749 | 85.329 | 97.793 | 146.644 | 141.865 | 157.204 | 166.162 | 67.886 |
| Profit / pierdere brută | 4.417 | -3.472 | 3.458 | 2.623 | 8.981 | 3.986 | 20.923 | 24.538 | -40.955 | -24.711 | -17.773 |
| Profit / pierdere netă | 832 | -6.506 | 2.350 | 1.381 | 7.932 | 2.967 | 19.247 | 22.874 | -43.884 | -28.685 | -19.276 |
| Active circulante | 19.996 | 25.233 | 25.733 | 16.104 | 16.035 | 55.092 | 37.825 | 19.463 | 9.101 | 19.881 | 14.286 |
| Stocuri | 8.580 | 16.341 | 14.277 | 8.192 | 13.272 | 50.629 | 31.984 | 15.383 | 7.359 | 13.668 | 8.834 |
| Creanțe | 1.737 | 1.737 | 1.736 | — | 1.142 | 1.160 | 1.160 | 1.160 | 1.160 | 1.174 | — |
| Casa și conturi la bănci | 9.679 | 7.155 | 9.720 | 7.912 | 1.621 | 3.303 | 4.681 | 2.920 | 582 | 5.039 | 5.452 |
| Datorii | 12.604 | 18.673 | 12.667 | 5.388 | 6.700 | 53.688 | 39.388 | 40.273 | 52.785 | 67.642 | 33.362 |
| Capitaluri proprii | 7.392 | 6.560 | 13.066 | 10.716 | 9.335 | 1.404 | -1.563 | -20.810 | -43.684 | -47.761 | -19.076 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 5621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FEROTEAM INVESTMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/184/2015 |
| EUID | ROONRC.J29/184/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-09 |
| Sediu social | Str. Mihai Bravu, 231, C 5, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.231, C 5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FORNIX INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| IMAXIM SRL | aceeași clădire |
| ALST DINAMIC CARS S.R.L. | 104 m |
| COMAN SPEED EXPEDITION S.R.L. | 104 m |
| RUXI DENTAL HUB S.R.L. | 104 m |
| EFMETAL SERV SRL | 136 m |
| ADMAR ECOTEST S.R.L. | 163 m |
| ADMAR HUNTING S.R.L. | 163 m |
| ADMAR TRAINING S.R.L. | 163 m |
| CURSURI ȘI OPERAȚIUNI CU ARME ȘI MUNIȚII S.R.L. | 163 m |
| DOMENIILE DUMITRU NĂIENI SRL | 163 m |
| GLASSFOURYOU S.R.L. | 163 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5621 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
| 4000976 | BIMARO 93 SRL |
| 14430830 | SIRAMO SRL |
| 18724600 | DOLOO PROD SRL |
| 21899652 | MYSTY STYLE SRL |
| 23175320 | ADMIRRA DESIGN SRL |
| 24546892 | GRILL HOUSE SRL |
| 24611222 | YUSMINA FOOD SRL |
| 25237836 | SELBY IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25