D&F ACCESSORIZE SRL
CUI 34098150 · J2015001663402
D&F ACCESSORIZE SRL are CUI 34098150, nr. de înregistrare J2015001663402, înmatriculată pe 12.02.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4778. În 2025: cifră de afaceri 220.427 lei, profit net 5.539 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 220 mii lei · mediana 199 mii lei | 111% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 3 mii lei | 196% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 2.5% · mediana 1.6% | 156% din mediană |
| Cifră pe salariat | 110 mii lei · mediana 224 mii lei | 49% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 220.427 | 227.489 | 354.094 | 251.747 | 178.964 | 142.025 | 176.267 | 89.649 | 64.257 | 24.422 | 47.824 |
| Venituri totale | 221.050 | 228.129 | 354.787 | 242.068 | 251.890 | 151.704 | 211.529 | 89.649 | 64.257 | 24.422 | 47.824 |
| Cheltuieli totale | 212.928 | 235.053 | 261.020 | 203.848 | 159.663 | 118.727 | 129.314 | 104.090 | 185.616 | 64.134 | 44.784 |
| Profit / pierdere brută | 8.122 | -6.924 | 93.767 | 38.220 | 92.227 | 32.977 | 82.215 | -14.441 | -121.359 | -39.712 | 3.040 |
| Profit / pierdere netă | 5.539 | -6.924 | 90.220 | 35.702 | 89.707 | 30.805 | 76.919 | -17.131 | -123.179 | -40.287 | 1.606 |
| Active imobilizate | 8.824 | 8.824 | 8.455 | 3.000 | 500 | 0 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 85.175 | 84.192 | 105.228 | 55.673 | 25.884 | 26.946 | 25.059 | 4.035 | 10.053 | 65.533 | 43.051 |
| Stocuri | 19.348 | 45.480 | 61.741 | 24.784 | 20.503 | 9.444 | 15.047 | — | 6.825 | 65.142 | 42.278 |
| Creanțe | 4.334 | 4.556 | 4.762 | 4.243 | 3.210 | 3.558 | 3.042 | — | 2.373 | 26 | — |
| Casa și conturi la bănci | 61.493 | 34.156 | 38.725 | 26.646 | 2.171 | 13.944 | 6.970 | 4.035 | 855 | 365 | 773 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 2.905 | — | — |
| Datorii | 27.882 | 32.438 | 4.782 | 4.330 | 7.744 | 98.013 | 126.931 | 182.826 | 174.618 | 104.014 | 41.245 |
| Capitaluri proprii | 66.117 | 60.578 | 108.901 | 54.343 | 18.640 | -71.067 | -101.872 | -178.791 | -161.660 | -38.481 | 1.806 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4778 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | D&F ACCESSORIZE SRL |
| Nr. reg. com. | J2015001663402 |
| EUID | ROONRC.J2015001663402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-12 |
| Sediu social | Şos. Mihai Bravu, 43, CAM.1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS MIHAI BRAVU, NR.43, CAM.1, BL.4, SC.A, ET.10, AP.42 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACROPOLE CLINIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRO SUD TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALIAS PROTECH DENT SRL | aceeași clădire |
| ARNEX TERA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BANSOLAR INVEST CONTAB SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIKERBYTE S.R.L. | aceeași clădire |
| DETAILS ACOUSTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| DETAILS MEDIA SRL | aceeași clădire |
| FULGER ALMI IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| G-TECH PLAST-CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IMA NOVA DOMA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| KM OFFICE CONSULT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4778 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (42)
Sunt 42 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Bucureşti
| 2362 | RALUS IMPEX SRL |
| 15141 | SEVERIN SRL |
| 19763 | SEVAS SERVICII SRL |
| 21283 | NANE COM SRL |
| 33202 | DINAMIC SERV COM SRL |
| 330882 | STELLUC IMPEX SRL |
| 332174 | ARGUS ALCAMADO SRL |
| 339881 | ROMPADUR IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25