VOX MEDICAL SRL
CUI 34104243 · J2015001717402
VOX MEDICAL SRL are CUI 34104243, nr. de înregistrare J2015001717402, înmatriculată pe 13.02.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 344.553 lei, profit net 103.572 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 345 mii lei · mediana 220 mii lei | 157% din mediană |
| Profit net | 104 mii lei · mediana 40 mii lei | 258% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 30.1% · mediana 22.2% | 136% din mediană |
| Cifră pe salariat | 345 mii lei · mediana 202 mii lei | 171% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 344.553 | 484.655 | 384.854 | 290.599 | 182.795 | 161.260 | 155.957 | 143.548 | 93.469 | 67.489 | 31.518 |
| Venituri totale | 344.599 | 485.812 | 384.854 | 290.599 | 182.796 | 161.260 | 155.957 | 143.548 | 93.469 | 67.489 | 31.518 |
| Cheltuieli totale | 231.414 | 203.014 | 88.772 | 51.865 | 28.554 | 36.728 | 31.954 | 20.969 | 19.282 | 21.283 | 4.933 |
| Profit / pierdere brută | 113.185 | 282.798 | 296.082 | 238.734 | 154.242 | 124.532 | 124.003 | 122.579 | 74.187 | 46.206 | 26.585 |
| Profit / pierdere netă | 103.572 | 269.243 | 292.686 | 232.149 | 149.417 | 119.694 | 119.325 | 118.273 | 71.383 | 44.182 | 25.639 |
| Active imobilizate | 157.307 | 200.147 | 13.844 | 7.602 | 2.196 | 3.134 | 4.072 | 5.010 | 5.948 | 6.886 | — |
| Active circulante | 155.915 | 216.279 | 289.974 | 229.986 | 150.835 | 124.139 | 117.125 | 118.490 | 67.820 | 38.536 | 26.218 |
| Stocuri | — | — | 5.000 | 6.826 | — | — | — | 600 | — | 999 | — |
| Creanțe | 129.072 | 73.307 | 138.932 | 39.870 | 15.531 | 3.128 | — | 96.425 | 64.657 | 8.723 | — |
| Casa și conturi la bănci | 26.843 | 142.972 | 146.042 | 183.290 | 135.304 | 121.011 | 117.125 | 21.465 | 3.163 | 28.814 | 26.218 |
| Cheltuieli în avans | 3.905 | 3.872 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 213.266 | 150.769 | 10.852 | 5.169 | 3.350 | 7.319 | 1.617 | 4.973 | 2.134 | 1.031 | 379 |
| Capitaluri proprii | 103.861 | 269.529 | 292.966 | 232.419 | 149.681 | 119.954 | 119.580 | 118.527 | 71.634 | 44.391 | 25.839 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 18.09.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VOX MEDICAL SRL |
| Nr. reg. com. | J2015001717402 |
| EUID | ROONRC.J2015001717402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-13 |
| Sediu social | Str. Rezonanţei, 4, CAMERA NR. 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR REZONANŢEI, NR.4, CAMERA NR. 1, BL.13, SC.B, ET.1, AP.26 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIRENOSAM SRL | aceeași clădire |
| ANBO SRL | aceeași clădire |
| APOLLO TRANS INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLACK STAR TRADING COMPANY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONTADMES SRL inactiv | aceeași clădire |
| G.DANY-AREX-IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| JIN HENG IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| LA BARBĂ ACASĂ SRL inactiv | aceeași clădire |
| OTEL DISTRIBUTORS SRL inactiv | aceeași clădire |
| OŢEL DISTRIBUTORS & TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| T&T 2000 COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| VALERIUS MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8622 | 2020 – 2025 |
| 8690 | 2015 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08