LORYMAR SPEED SRL
CUI 34107657 · J2015000430122
LORYMAR SPEED SRL are CUI 34107657, nr. de înregistrare J2015000430122, înmatriculată pe 16.02.2015. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2022: cifră de afaceri 9.900 lei, pierdere netă 27.620 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -12 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 9.900 | — | 45.848 | 28.814 | 62.024 | 117.120 | 80.264 | — |
| Venituri totale | 0 | 0 | 9.900 | 2.336 | 60.995 | 29.814 | 75.586 | 120.927 | 87.152 | 0 |
| Cheltuieli totale | 12.292 | 12.291 | 37.223 | 47.270 | 41.093 | 58.863 | 72.602 | 52.392 | 58.683 | 42.022 |
| Profit / pierdere brută | -12.292 | -12.291 | -27.323 | -44.934 | 19.902 | -29.049 | 2.984 | 68.535 | 28.469 | -42.022 |
| Profit / pierdere netă | -12.292 | -12.291 | -27.620 | -45.004 | 18.207 | -29.944 | 1.594 | 65.598 | 27.284 | -42.022 |
| Active imobilizate | 8.194 | 20.486 | 32.777 | 58.461 | 21.045 | 28.697 | 33.940 | 25.592 | 34.123 | — |
| Active circulante | — | — | — | 33 | 69.250 | 68.127 | 61.329 | 45.253 | 3.788 | 343 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.238 | — |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | 33 | 69.250 | 68.127 | 61.329 | 45.253 | 550 | 343 |
| Datorii | 64.434 | 64.433 | 64.433 | 62.531 | 49.328 | 74.064 | 42.565 | 19.735 | 52.399 | 42.165 |
| Capitaluri proprii | -56.240 | -43.947 | -31.656 | -4.037 | 40.967 | 22.760 | 52.704 | 51.110 | -14.488 | -41.822 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LORYMAR SPEED SRL |
| Nr. reg. com. | J12/430/2015 |
| EUID | ROONRC.J2015000430122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-16 |
| Sediu social | Bld. Nicolae Titulescu, 33, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. NICOLAE TITULESCU, NR.33, SC.I, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER TITULESCU 33 S.R.L. | aceeași clădire |
| BLACK MAMBA SERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOZO DRIVE SRL | aceeași clădire |
| BĂLANGEA SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL STOMATOLOGIC MULTIDENT SRL | aceeași clădire |
| CHROMASYN S.R.L. | aceeași clădire |
| CONCORDIA ROMANA CASA CENTRALA BUCURESTI SUCURSALA CLUJ NAPOCA | aceeași clădire |
| DATA SCIENCE LAB SRL inactiv | aceeași clădire |
| DR HOLDINGS S.R.L. | aceeași clădire |
| GOLDEN FISH TRAVEL SRL | aceeași clădire |
| LMRTH TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| MC ALEX & DUCU SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25