JAF SERVICE S.R.L.
CUI 34115358 · J2015000227081
JAF SERVICE S.R.L. are CUI 34115358, nr. de înregistrare J2015000227081, înmatriculată pe 17.02.2015. Sediul social e în Sat Cărpinis, Comuna Tărlungeni, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9540. În 2025: cifră de afaceri 334.501 lei, pierdere netă 142.862 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 335 mii lei · mediana 129 mii lei | 258% din mediană |
| Profit net | -143 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -42.7% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 112 mii lei · mediana 112 mii lei | 100% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 334.501 | 388.782 | 290.362 | 208.644 | 59.958 | 11.471 | 8.945 | 64.899 | 189.434 | 89.820 | 25.971 |
| Venituri totale | 334.501 | 440.204 | 290.362 | 208.644 | 59.958 | 11.471 | 8.945 | 69.656 | 189.609 | 100.185 | 25.997 |
| Cheltuieli totale | 472.273 | 462.657 | 432.436 | 333.021 | 220.490 | 200.066 | 230.072 | 202.086 | 299.368 | 223.198 | 111.514 |
| Profit / pierdere brută | -137.772 | -22.453 | -142.074 | -124.377 | -160.532 | -188.595 | -221.127 | -132.430 | -109.759 | -123.013 | -85.517 |
| Profit / pierdere netă | -142.862 | -29.956 | -144.781 | -126.315 | -161.129 | -188.703 | -221.217 | -133.126 | -111.654 | -124.017 | -86.296 |
| Active imobilizate | 20.185 | 25.535 | 28.505 | 23.595 | 18.089 | 16.459 | 17.582 | 26.219 | 22.311 | 23.467 | 22.742 |
| Active circulante | 193.705 | 81.391 | 111.091 | 143.163 | 97.148 | 91.092 | 79.647 | 63.043 | 35.623 | 24.224 | 14.976 |
| Stocuri | 117.855 | — | 6.873 | 4.795 | 5.033 | 9.211 | 11.764 | 10.563 | 9.698 | 4.055 | 1.567 |
| Creanțe | 62.787 | 63.331 | 95.301 | 127.638 | 89.687 | 81.293 | 64.180 | 52.004 | 25.282 | 19.952 | 13.342 |
| Casa și conturi la bănci | 13.063 | 18.060 | 8.917 | 10.730 | 2.428 | 588 | 3.703 | 476 | 643 | 217 | 67 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 153 | — | 94 |
| Datorii | 1.660.742 | 1.410.916 | 1.413.631 | 1.296.011 | 1.118.175 | 949.361 | 750.335 | 543.855 | 379.654 | 257.604 | 123.708 |
| Capitaluri proprii | -1.446.852 | -1.303.990 | -1.274.035 | -1.129.253 | -1.002.938 | -841.810 | -653.106 | -454.593 | -321.567 | -209.913 | -85.896 |
| Capital subscris vărsat | 530 | 530 | 530 | 530 | 530 | 530 | 530 | 500 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.02.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Săcele |
| CAEN principal | 9540 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JAF SERVICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015000227081 |
| EUID | ROONRC.J2015000227081 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-17 |
| Sediu social | CĂRPINIŞ, INTRAREA CĂRPINIŞ NR.872. BIROU 2, Sat Cărpiniş Com. Tărlungeni, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT CĂRPINIŞ COM. TĂRLUNGENI, CĂRPINIŞ, INTRAREA CĂRPINIŞ NR.872. BIROU 2 |
| Telefon | 0731321887 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Braşov
| 15834314 | AUTONIX SRL |
| 29900914 | PAINTLES DENT REMOVAL SRL |
| 32931481 | EBEXIM CONS SRL |
| 40519920 | DISTINS SERVICE S.R.L. |
| 51966664 | GYMTECH GURUS S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25