REPO TRAILERS TRADING SRL
CUI 34124356 · J2015000108281
REPO TRAILERS TRADING SRL are CUI 34124356, nr. de înregistrare J2015000108281, înmatriculată pe 19.02.2015. Sediul social e în Municipiul Slatina, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4671. În 2025: cifră de afaceri 122.913.718 lei, profit net 6.709.105 lei, 61 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-06 | SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE | Remorci (Rev.2) | 8 mii lei |
| 2024-05-27 | AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE | Remorci (Rev.2) | 11 mii lei |
| 2024-03-12 | Serviciul de Telecomunicatii Speciale | Remorci (Rev.2) | 50 mii lei |
| 2024-01-12 | COMUNA SOCOND (PRIMARIA COMUNEI SOCOND) | Piese pentru remorci si pentru semiremor | 420 lei |
| 2023-11-13 | Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola | Remorci (Rev.2) | 50 mii lei |
| 2023-10-25 | DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURAN | Remorci (Rev.2) | 34 mii lei |
| 2023-10-13 | Ministerul Apararii Unitatea Militara 01662 Cr | Remorci (Rev.2) | 7 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 123 mil lei · mediana 199 mii lei | de 619× mediana |
| Profit net | 6,7 mil lei · mediana 3 mii lei | de 2.369× mediana |
| Salariați | 61 · mediana 1 | de 61× mediana |
| Marjă netă | 5.5% · mediana 1.6% | 344% din mediană |
| Cifră pe salariat | 2,0 mil lei · mediana 224 mii lei | 900% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 122.913.718 | 116.067.737 | 31.815.213 | 9.382.830 | 7.527.366 | 3.718.226 | 1.485.552 | 897.015 | 981.146 | 428.551 | 143.275 |
| Venituri totale | 123.358.557 | 116.291.502 | 31.821.448 | 9.385.417 | 7.557.499 | 3.718.234 | 1.485.552 | 897.015 | 981.146 | 435.551 | 143.275 |
| Cheltuieli totale | 115.286.241 | 110.851.684 | 30.338.997 | 8.477.277 | 6.461.359 | 3.310.113 | 1.480.179 | 916.813 | 973.550 | 436.600 | 171.290 |
| Profit / pierdere brută | 8.072.316 | 5.439.818 | 1.482.451 | 908.140 | 1.096.140 | 408.121 | 5.373 | -19.798 | 7.596 | -1.049 | -28.015 |
| Profit / pierdere netă | 6.709.105 | 4.520.174 | 1.309.416 | 775.099 | 960.172 | 370.940 | -9.463 | -28.769 | -2.216 | -8.865 | -32.313 |
| Active imobilizate | 1.744.179 | 997.708 | 433.885 | 364.663 | 303.636 | 30.641 | 32.324 | 40.099 | 54.525 | 29.606 | 37.772 |
| Active circulante | 16.012.513 | 13.842.832 | 6.518.194 | 2.980.583 | 2.382.577 | 603.645 | 342.225 | 381.049 | 232.847 | 65.139 | 31.866 |
| Stocuri | 3.829.287 | 4.406.134 | 2.377.696 | 866.640 | 30.532 | 11.812 | 49.472 | 15.679 | 520 | 6.609 | — |
| Creanțe | 3.109.402 | 1.668.204 | 3.647.690 | 395.656 | 852.158 | 97.387 | 102.493 | 143.533 | 52.397 | 20.963 | 4.447 |
| Casa și conturi la bănci | 2.407.314 | 7.768.494 | 492.814 | 1.718.293 | 1.499.888 | 494.446 | 190.274 | 221.851 | 179.930 | 37.567 | 27.419 |
| Cheltuieli în avans | 75.859 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 10.842.406 | 10.040.126 | 5.065.579 | 1.826.228 | 1.647.054 | 344.773 | 455.976 | 493.111 | 330.566 | 135.723 | 101.751 |
| Capitaluri proprii | 6.990.145 | 4.800.414 | 1.886.500 | 1.519.018 | 1.039.159 | 289.513 | -81.427 | -71.963 | -43.194 | -40.978 | -32.113 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 61 | 33 | 14 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 4671 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REPO TRAILERS TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000108281 |
| EUID | ROONRC.J2015000108281 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-19 |
| Sediu social | Str. Piteşti, 110-112, încăperea nr. 3, Mun. Slatina, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PITEŞTI, NR.110-112, ÎNCĂPEREA NR. 3, ET.PARTER |
| Telefon | 0744540181 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIAN BROOKS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISTELY SPLASH H2O SRL | aceeași clădire |
| I-TRUSS SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MEDISAN TRANS SRL | aceeași clădire |
| MOBILPAD VASICOM S.R.L. | aceeași clădire |
| OCTANE HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| OFERTE-AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| REMAX INTERMED TREND SRL | aceeași clădire |
| REPO SALES & DISTRIBUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| SENSUS MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| TOTAL EXPERT VISION SRL | aceeași clădire |
| ECO IB INDUSTRIAL TRANS COCS SRL | 177 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4671 | 2024 – 2025 |
| 4519 | 2015 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (172)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25