TRUSTFIX SRL
CUI 34128200 · J2015000250087
TRUSTFIX SRL are CUI 34128200, nr. de înregistrare J2015000250087, înmatriculată pe 19.02.2015. Sediul social e în Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3312. În 2025: cifră de afaceri 105.279 lei, pierdere netă 17.159 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 105 mii lei · mediana 254 mii lei | 41% din mediană |
| Profit net | -17 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -16.3% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 105 mii lei · mediana 162 mii lei | 65% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 105.279 | 198.730 | 142.683 | 155.709 | 130.267 | 120.005 | 257.396 | 129.449 | 104.614 | 130.625 | 111.466 |
| Venituri totale | 105.999 | 198.730 | 142.684 | 155.709 | 130.268 | 120.005 | 257.896 | 129.580 | 104.782 | 130.625 | 111.466 |
| Cheltuieli totale | 123.158 | 161.947 | 117.675 | 86.488 | 77.761 | 84.359 | 196.764 | 82.710 | 74.730 | 68.564 | 50.439 |
| Profit / pierdere brută | -17.159 | 36.783 | 25.009 | 69.221 | 52.507 | 35.646 | 61.132 | 46.870 | 30.052 | 62.061 | 61.027 |
| Profit / pierdere netă | -17.159 | 35.074 | 23.797 | 65.547 | 48.677 | 32.344 | 53.395 | 42.983 | 26.908 | 58.122 | 57.683 |
| Active imobilizate | 143.258 | 5.433 | 277 | 239 | 205 | 9.872 | 30.840 | 51.866 | 71.648 | 6.390 | 143 |
| Active circulante | 24.962 | 102.071 | 99.245 | 104.505 | 66.244 | 37.677 | 45.594 | 40.941 | 43.150 | 56.738 | 62.984 |
| Stocuri | 97 | — | — | — | — | — | 252 | — | 44 | 44 | 141 |
| Creanțe | 13.378 | 92.171 | 98.483 | 73.428 | 40.499 | 21.216 | 36.115 | 31.742 | 37.126 | 38.500 | 465 |
| Casa și conturi la bănci | 11.487 | 9.900 | 762 | 31.077 | 25.745 | 16.461 | 9.227 | 9.199 | 5.980 | 18.194 | 62.378 |
| Cheltuieli în avans | 2.127 | 1.238 | 1.730 | 1.919 | 1.115 | 787 | 812 | 744 | 588 | 214 | — |
| Datorii | 88.935 | 10.172 | 25.798 | 40.876 | 18.647 | 15.792 | 20.867 | 23.460 | 35.419 | 5.020 | 5.244 |
| Capitaluri proprii | 81.412 | 98.570 | 75.454 | 65.787 | 48.917 | 32.544 | 56.379 | 70.091 | 79.967 | 58.322 | 57.883 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.02.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Codlea |
| CAEN principal | 3312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRUSTFIX SRL |
| Nr. reg. com. | J08/250/2015 |
| EUID | ROONRC.J2015000250087 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-19 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 681 H, BIROUL 1, Sat Hălchiu Com. Hălchiu, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT HĂLCHIU COM. HĂLCHIU, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.681 H, BIROUL 1 |
| Telefon | 0756555312 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PRIMCONT ADVISER SRL | aceeași clădire |
| K&K EXPERT IMPLANT S.R.L. | 72 m |
| GEOVY NAILS S.R.L. | 90 m |
| SWEET PRODUCT SRL | 125 m |
| CRIBBS COLLECTIVE SRL | 136 m |
| RUBOX S.R.L. | 139 m |
| DULCE BY EMMA S.R.L. inactiv | 143 m |
| TRANSBAN SRL | 166 m |
| BOGDANI ACCOMODATION S.R.L. inactiv | 169 m |
| GELUTECH LABORATOR FORTE SRL | 172 m |
| BENIRUX SRL | 187 m |
| BOROS AGRO IMPORT EXPORT SRL | 190 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 3312 | 2024 – 2025 |
| 4520 | 2015 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Braşov
| 1091589 | BIROTIC SRL |
| 1103861 | DEBUT SRL |
| 1113164 | ASCENSORUL SRL |
| 2740781 | ELADA SRL |
| 5164373 | GEVITA SERV SRL |
| 5553273 | JARVIS CO SRL |
| 9621770 | DAVEXFOR TRANS SRL |
| 11645231 | DACOSTAR CONNECT S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25