IULIAN DE LA VRANCEA S.R.L.
CUI 34150290 · J2015000093396
IULIAN DE LA VRANCEA S.R.L. are CUI 34150290, nr. de înregistrare J2015000093396, înmatriculată pe 25.02.2015. Sediul social e în Sat Ireşti, Comuna Vidra, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9020. În 2025: cifră de afaceri 309.500 lei, profit net 219.921 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 310 mii lei · mediana 66 mii lei | 466% din mediană |
| Profit net | 220 mii lei · mediana 2 mii lei | de 130× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 71.1% · mediana 3.7% | de 19× mediana |
| Cifră pe salariat | 310 mii lei · mediana 83 mii lei | 371% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 309.500 | 298.500 | 76.878 | 67.500 | — | 67.500 | 123.500 | 120.000 | 1.000 | 22.790 | 46.959 |
| Venituri totale | 309.500 | 298.500 | 76.878 | 67.500 | 0 | 67.500 | 123.500 | 120.000 | 1.000 | 22.790 | 46.959 |
| Cheltuieli totale | 86.484 | 37.428 | 36.474 | 11.393 | 132.150 | 92.489 | 44.981 | 21.526 | 14 | 19.584 | 43.161 |
| Profit / pierdere brută | 223.016 | 261.072 | 40.404 | 56.107 | -132.150 | -24.989 | 78.519 | 98.474 | 986 | 3.206 | 3.798 |
| Profit / pierdere netă | 219.921 | 258.087 | 33.014 | 54.082 | -132.150 | -25.664 | 74.814 | 94.874 | 956 | 2.522 | 2.411 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 104.700 | 104.700 | 104.700 | — | — | — |
| Active circulante | 600.162 | 386.577 | 125.630 | 90.156 | 41.849 | 139.373 | 143.125 | 69.624 | 12.025 | 11.038 | 10.603 |
| Stocuri | 8.455 | 8.455 | 8.455 | 8.455 | 8.455 | 8.455 | 8.455 | 8.455 | 8.455 | 8.455 | 9.256 |
| Creanțe | 220.901 | 224.619 | 28.544 | 24.619 | 30.619 | 111.090 | 61.090 | 61.090 | 170 | 170 | — |
| Casa și conturi la bănci | 370.806 | 153.503 | 88.631 | 57.082 | 2.775 | 19.828 | 73.580 | 79 | 3.400 | 2.413 | 1.347 |
| Datorii | 17.096 | 23.432 | 20.571 | 18.111 | 23.886 | 93.960 | 72.048 | 73.362 | 5.936 | 5.905 | 7.992 |
| Capitaluri proprii | 583.066 | 363.145 | 105.059 | 72.045 | 17.963 | 150.113 | 175.777 | 100.962 | 6.089 | 5.133 | 2.611 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 9020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IULIAN DE LA VRANCEA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015000093396 |
| EUID | ROONRC.J2015000093396 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-25 |
| Sediu social | G IREŞTI, Sat Ireşti Com. Vidra, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT IREŞTI COM. VIDRA, G IREŞTI |
| Telefon | 0761821592 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9020 | 2025 |
| 9001 | 2024 |
| 5630 | 2015 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25