MOVE ESTATE GROUP SRL
CUI 34200321 · J2015002799403
MOVE ESTATE GROUP SRL are CUI 34200321, nr. de înregistrare J2015002799403, înmatriculată pe 06.03.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 682.320 lei, profit net 354.470 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 682 mii lei · mediana 124 mii lei | 549% din mediană |
| Profit net | 354 mii lei · mediana 17 mii lei | de 21× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 52% · mediana 19.4% | 268% din mediană |
| Cifră pe salariat | 682 mii lei · mediana 172 mii lei | 397% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 682.320 | 297.408 | 295.055 | 238.327 | 285.895 | 204.961 | 123.221 | 199.714 | 442.099 | 204.620 | 82.535 |
| Venituri totale | 683.111 | 299.719 | 296.941 | 242.500 | 286.337 | 204.962 | 127.971 | 200.097 | 442.730 | 207.805 | 82.535 |
| Cheltuieli totale | 308.165 | 227.989 | 247.447 | 199.394 | 207.919 | 199.607 | 183.074 | 288.639 | 360.488 | 186.812 | 83.704 |
| Profit / pierdere brută | 374.946 | 71.730 | 49.494 | 43.106 | 78.418 | 5.355 | -55.103 | -88.542 | 82.242 | 20.993 | -1.169 |
| Profit / pierdere netă | 354.470 | 68.756 | 46.525 | 40.681 | 76.295 | 3.379 | -56.563 | -90.543 | 77.815 | 18.073 | -3.645 |
| Active imobilizate | 26.385 | 45.586 | 66.513 | 0 | 3.306 | 12.839 | 20.774 | 3.913 | 6.228 | — | — |
| Active circulante | 366.267 | 33.728 | 2.571 | 46.855 | 54.713 | 20.447 | 44.842 | 42.585 | 100.258 | 19.632 | 433 |
| Creanțe | 327.815 | 33.696 | 0 | 1.841 | 19.990 | 19.989 | 36.061 | 42.357 | 25.788 | 2.879 | — |
| Casa și conturi la bănci | 38.452 | 32 | 2.571 | 45.014 | 34.723 | 458 | 8.781 | 228 | 74.470 | 16.753 | 433 |
| Cheltuieli în avans | 1.989 | 1.800 | 1.618 | 497 | 726 | 4.016 | 4.011 | 4.055 | 4.099 | 421 | — |
| Datorii | 39.931 | 11.543 | 7.373 | 6.431 | 48.122 | 102.974 | 138.678 | 63.041 | 32.530 | 5.425 | 3.878 |
| Venituri în avans | 0 | 575 | 2.878 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Capitaluri proprii | 354.710 | 68.996 | 60.451 | 40.921 | 10.623 | -65.672 | -69.051 | -12.488 | 78.055 | 14.628 | -3.445 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.03.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOVE ESTATE GROUP SRL |
| Nr. reg. com. | J2015002799403 |
| EUID | ROONRC.J2015002799403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-03-06 |
| Sediu social | Str. Maria Rosetti, 16A, CAMERA 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MARIA ROSETTI, NR.16A, CAMERA 1, BL.A, ET.1, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADA RECORDS S.R.L. | aceeași clădire |
| COGITOSYS SRL | aceeași clădire |
| CRILA TEAM SRL | aceeași clădire |
| MOVE REAL ESTATE SRL | aceeași clădire |
| PRO BUILDING CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SOLOMON CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| SOLOMON PROPERTY HOLDING S.R.L. | aceeași clădire |
| WEINER SERVICES SRL | aceeași clădire |
| ARTISTIC LAB S.R.L. | aceeași clădire |
| BECOMEFIT SRL | aceeași clădire |
| WORLDMED INTERNAŢIONAL SERVICES SRL | aceeași clădire |
| FASTFORWARD TECHNOLOGIES SRL | 15 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
| 8357 | P.G.M.-INTERNATIONAL SRL |
| 11646 | SEMEDCO SRL |
| 19496 | CEDA REAL CONSULT SRL |
| 24417 | CRICOM IMPEX SRL |
| 39361 | TEMPO - EXPIM SRL |
| 45207 | START TURISM SRL |
| 329136 | DARRO COM SRL |
| 348618 | IMMOBILIAR GROUP EXIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25