EVERPOINT S.R.L.
CUI 34217684 · J2015000399058
EVERPOINT S.R.L. are CUI 34217684, nr. de înregistrare J2015000399058, înmatriculată pe 11.03.2015. Sediul social e în Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5320. În 2025: cifră de afaceri 394.869 lei, profit net 9.693 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 395 mii lei · mediana 158 mii lei | 249% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 5 mii lei | 186% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 2.5% · mediana 3.2% | 78% din mediană |
| Cifră pe salariat | 197 mii lei · mediana 175 mii lei | 113% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 394.869 | 75.053 | 70.890 | 128.750 | 28.704 | 77.115 | 10.176 | — | — | 43.366 | 92.900 |
| Venituri totale | 394.869 | 77.729 | 70.890 | 128.750 | 28.704 | 77.229 | 10.176 | 0 | 0 | 66.813 | 101.377 |
| Cheltuieli totale | 378.271 | 101.882 | 145.872 | 104.478 | 3.466 | 36.350 | 6.698 | — | 2.897 | 67.162 | 138.970 |
| Profit / pierdere brută | 16.598 | -24.153 | -74.982 | 24.272 | 25.238 | 40.879 | 3.478 | 0 | -2.897 | -349 | -37.593 |
| Profit / pierdere netă | 9.693 | -24.929 | -75.679 | 22.772 | 24.393 | 38.660 | 3.173 | 0 | -2.897 | -1.248 | -40.628 |
| Active imobilizate | 6.121 | 10.876 | 15.631 | 20.386 | 371 | 371 | 371 | — | — | — | 19.239 |
| Active circulante | 79.914 | 35.066 | 70.410 | 106.678 | 41.347 | 41.271 | 16.619 | 22.135 | 22.135 | 22.216 | 3.857 |
| Stocuri | — | — | 20.684 | 73.019 | 11.411 | 11.411 | 11.411 | 11.411 | 11.411 | 11.411 | 1.847 |
| Creanțe | 59.760 | 27.898 | 29.435 | 27.931 | 15.128 | 15.128 | 4.080 | 10.807 | 10.807 | 10.807 | — |
| Casa și conturi la bănci | 20.154 | 7.168 | 20.291 | 5.728 | 14.808 | 14.732 | 1.128 | -83 | -83 | -2 | 2.010 |
| Datorii | 132.525 | 102.125 | 117.295 | 82.639 | 20.065 | 44.382 | 58.390 | 66.708 | 66.708 | 63.892 | 63.524 |
| Capitaluri proprii | -46.490 | -56.183 | -31.254 | 44.425 | 21.653 | -2.740 | -41.400 | -44.573 | -44.573 | -41.676 | -40.428 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.03.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 5320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EVERPOINT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015000399058 |
| EUID | ROONRC.J2015000399058 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-03-11 |
| Sediu social | Str PĂPĂDIEI, 6, Sat Sântandrei Com. Sântandrei, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, SAT SÂNTANDREI COM. SÂNTANDREI, STR PĂPĂDIEI, NR.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AZ INTERLINE S.R.L. | 38 m |
| CLIMANO COOL S.R.L. | 38 m |
| HZONE SRL | 38 m |
| ADRYRAR CONCEPT S.R.L. | 50 m |
| ARISMART CONSULTCONTA S.R.L. | 50 m |
| ARISMART PROIECT S.R.L. | 50 m |
| HIPNOGRAMA S.R.L. | 50 m |
| NEGATEL SRL | 72 m |
| BANCIU ESTATE S.R.L. inactiv | 73 m |
| CO-DANCE PRODUCTION S.R.L. | 73 m |
| WOODMOND DESIGN S.R.L. | 73 m |
| GUSTAR CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 86 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1392 | 2021 – 2025 |
| 5630 | 2015 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bihor
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25