UP DEVELOPMENT & DESIGN S.R.L.
CUI 34218310 · J2015002943404
UP DEVELOPMENT & DESIGN S.R.L. are CUI 34218310, nr. de înregistrare J2015002943404, înmatriculată pe 11.03.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6812.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -5 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 988.982 | 3.061.685 | 1.439.244 | 1.060.185 | 63.313 | 0 | 0 | 0 | 900 | 208.842 | 0 |
| Cheltuieli totale | 993.897 | 3.020.287 | 1.473.755 | 1.077.592 | 81.182 | 2.480 | 3.431 | 3.782 | 4.716 | 4.204 | 3.443 |
| Profit / pierdere brută | -4.915 | 41.398 | -34.511 | -17.407 | -17.869 | -2.480 | -3.431 | -3.782 | -3.816 | 204.638 | -3.443 |
| Profit / pierdere netă | -4.958 | 34.787 | -34.523 | -17.407 | -17.869 | -2.480 | -3.431 | -3.782 | -3.843 | 198.373 | -3.443 |
| Active imobilizate | 1.583.650 | 1.583.710 | 3.753.702 | 3.753.761 | 2.170.204 | — | — | — | — | 900 | — |
| Active circulante | 9.090.513 | 7.736.962 | 5.834.209 | 3.484.940 | 123.416 | 181.595 | 184.340 | 187.909 | 192.530 | 199.674 | 1.181 |
| Stocuri | 8.780.688 | 6.815.283 | 5.161.211 | 2.440.891 | 59.166 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 301.894 | 488.076 | 371.466 | 877.610 | 12.297 | — | — | — | 183.842 | 183.842 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.931 | 433.603 | 301.532 | 166.439 | 51.953 | 181.595 | 184.340 | 187.909 | 8.688 | 15.832 | 1.181 |
| Cheltuieli în avans | — | 239 | 50 | 8.872 | 116 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 10.713.493 | 9.355.283 | 9.657.121 | 7.282.209 | 2.310.966 | 0 | 266 | 404 | 1.243 | 5.444 | 4.424 |
| Capitaluri proprii | -39.330 | -34.372 | -69.160 | -34.636 | -17.230 | 181.595 | 184.074 | 187.505 | 191.287 | 195.130 | -3.243 |
| Capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.03.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6812 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UP DEVELOPMENT & DESIGN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015002943404 |
| EUID | ROONRC.J2015002943404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-03-11 |
| Sediu social | Cal. Vitan, 289, BIROUL 4.2, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL VITAN, NR.289, BIROUL 4.2, ET.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AYA ESTATE CAPITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BLUE FOX SECURITY S.R.L. | aceeași clădire |
| BMF ADVANCED SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| BMF FIRE DIVISION S.R.L. | aceeași clădire |
| BMF GENERAL SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| BMF GRUP SOLUTII INTEGRATE S.R.L. | aceeași clădire |
| BMF PROPERTY PROTECTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BMF SECURITY SERVICES SRL | aceeași clădire |
| CLEANING SERVEXPERT SRL | aceeași clădire |
| DIGPOD TRANS SRL | aceeași clădire |
| EBS CINEMA SERVICES SRL | aceeași clădire |
| ECOPRIME TECH S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4110 | 2021 – 2025 |
| 5914 | 2015 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (28)
Sunt 28 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
| 590 | IZOLATORUL S.R.L. |
| 339806 | TROCADERO SA |
| 344284 | PONI CON SRL |
| 345050 | VALAHIA SA |
| 397351 | ANTECO SRL |
| 405705 | VENTILATORUL REAL ESTATE SRL |
| 425818 | EVER IMO S.A. |
| 1553483 | IMPACT DEVELOPER & CONTRACTOR S.A. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25