CLEANING GROUP EUROPE S.R.L.
CUI 34218973 · J2015002971405
CLEANING GROUP EUROPE S.R.L. are CUI 34218973, nr. de înregistrare J2015002971405, înmatriculată pe 11.03.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2025: cifră de afaceri 1.345.380 lei, profit net 124.576 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-30 | Institutul National de Cercetare Dezvoltare Me | Produse de curatenie (Rev.2) | 5 mii lei |
| 2024-04-29 | Spitalul de Psihiatrie Capalnas | Masini de curatare a podelelor (Rev.2) | 36 mii lei |
| 2024-04-25 | SPITAL ORASENESC ROVINARI | Produse de curatenie (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-04-25 | SPITAL ORASENESC ROVINARI | Galeti (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-04-17 | Spitalul de Psihiatrie Capalnas | Maturi, perii si alte articole de menaj | 3 mii lei |
| 2024-04-09 | UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA | Galeti (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2024-01-23 | SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ | Carucioare (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2023-12-15 | SCOALA GIMNAZIALA NESTOR PORUMB | Produse de curatenie (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2023-12-15 | Spitalul de Psihiatrie Capalnas | Produse de curatenie (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2023-12-11 | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 | Detergenti (Rev.2) | 924 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 199 mii lei | 677% din mediană |
| Profit net | 125 mii lei · mediana 3 mii lei | de 44× mediana |
| Marjă netă | 9.3% · mediana 1.6% | 581% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.345.380 | 1.035.827 | 960.843 | 821.596 | 741.121 | 628.049 | 547.457 | 435.394 | 204.107 | 63.154 | 37.495 |
| Venituri totale | 1.345.596 | 1.036.115 | 965.059 | 821.596 | 741.284 | 628.211 | 545.876 | 434.977 | 204.107 | 63.154 | 37.495 |
| Cheltuieli totale | 1.183.785 | 987.937 | 911.037 | 751.471 | 607.264 | 512.613 | 478.937 | 373.334 | 94.054 | 47.951 | 20.625 |
| Profit / pierdere brută | 161.811 | 48.178 | 54.022 | 70.125 | 134.020 | 115.598 | 66.939 | 61.643 | 110.053 | 15.203 | 16.870 |
| Profit / pierdere netă | 124.576 | 21.241 | 44.374 | 61.909 | 126.634 | 109.518 | 61.495 | 52.602 | 108.012 | 13.487 | 15.745 |
| Active imobilizate | 1.140.782 | 253.072 | 300.212 | 328.544 | 211.143 | 53.993 | 66.677 | 84.458 | — | — | 641 |
| Active circulante | 412.874 | 505.413 | 504.068 | 513.071 | 565.235 | 614.613 | 360.415 | 239.608 | 148.709 | 68.887 | 22.042 |
| Stocuri | 236.086 | 325.615 | 392.666 | 464.355 | 458.973 | 318.860 | 194.251 | 75.999 | 76.329 | 42.674 | 18.384 |
| Creanțe | 175.882 | 108.632 | 84.748 | 42.659 | 100.711 | 273.129 | 117.449 | 101.537 | 64.697 | 22.673 | 730 |
| Casa și conturi la bănci | 906 | 71.166 | 26.654 | 6.057 | 5.551 | 22.624 | 48.715 | 62.072 | 7.683 | 3.540 | 2.928 |
| Datorii | 813.862 | 143.267 | 210.303 | 292.013 | 288.684 | 307.547 | 175.551 | 134.019 | 11.264 | 39.455 | 6.738 |
| Capitaluri proprii | 739.794 | 615.218 | 593.977 | 549.602 | 487.694 | 361.059 | 251.541 | 190.047 | 137.445 | 29.432 | 15.945 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.03.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4791 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLEANING GROUP EUROPE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015002971405 |
| EUID | ROONRC.J2015002971405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-03-11 |
| Sediu social | Aleea Barajul Dunării, 2A, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE BARAJUL DUNĂRII, NR.2A, BL.21C, SC.B, ET.3, AP.56 |
| Telefon | 0722874496 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASIA BUSINESS IMPORT-EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BST PLAN CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| CAM SERVICII CURATENIE S.R.L. | aceeași clădire |
| COUNTFORT AUDIT SRL | aceeași clădire |
| F.H. AFTAB COMPANY IMPEX SRL | aceeași clădire |
| FINE BAKES S.R.L. | aceeași clădire |
| JENYAL PREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| LORD OF THE RING IMPEX SRL | aceeași clădire |
| MÜLLERS MEDIA EVENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| OC EASYFOODS S.R.L. | aceeași clădire |
| OGRADA VERDE FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| ORIENT GLOBAL SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4791 | 2024 – 2025 |
| 8121 | 2023 |
| 4791 | 2022 |
| 8121 | 2015 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25