PATRIMONIUM PLANNING SRL
CUI 34222893 · J1/214/2015
PATRIMONIUM PLANNING SRL are CUI 34222893, nr. de înregistrare J1/214/2015, înmatriculată pe 12.03.2015. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2024: cifră de afaceri 60.000 lei, profit net 48.103 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -300 lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 60.000 | 130.000 | 120.000 | 228.000 | 78.000 | — | — | — | 9.000 | — |
| Venituri totale | 0 | 60.000 | 130.000 | 120.000 | 228.000 | 78.000 | 0 | 0 | 0 | 9.000 | 0 |
| Cheltuieli totale | 300 | 3.488 | 4.665 | 4.787 | 3.991 | 1.497 | 1.472 | 1.625 | 3.305 | 8.081 | 3.393 |
| Profit / pierdere brută | -300 | 56.512 | 125.335 | 115.213 | 224.009 | 76.503 | -1.472 | -1.625 | -3.305 | 919 | -3.393 |
| Profit / pierdere netă | -300 | 48.103 | 108.289 | 111.973 | 217.169 | 74.235 | -1.472 | -1.625 | -3.305 | 649 | -3.393 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 347 |
| Active circulante | 1.296 | 1.596 | 39.172 | 28.797 | 122.802 | 77.761 | 705 | 2.177 | 2 | 77 | 281 |
| Creanțe | 1.003 | 1.003 | 20.000 | 10.000 | 15.000 | 15.000 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 293 | 593 | 19.172 | 18.797 | 107.802 | 62.761 | 705 | 2.177 | 2 | 77 | 281 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 1.820 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 252 | 252 | 4.275 | 2.190 | 2.502 | 12.473 | 9.652 | 9.652 | 5.852 | 2.621 | 3.821 |
| Capitaluri proprii | 1.044 | 1.344 | 34.897 | 28.427 | 120.300 | 65.288 | -8.947 | -7.475 | -5.850 | -2.544 | -3.193 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.03.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PATRIMONIUM PLANNING SRL |
| Nr. reg. com. | J01/214/2015 |
| EUID | ROONRC.J1/214/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-03-12 |
| Sediu social | Str. Ghioceilor, 5, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. GHIOCEILOR, NR.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEST ELI PA S.R.L. | 18 m |
| BEST NOR REL S.R.L. | 18 m |
| CONECT DALI DIVERS SRL | 18 m |
| DS BESTAUTO S.R.L. | 19 m |
| FLORIN MICLEA ART STUDIO S.R.L. | 44 m |
| KATY & VIO SRL inactiv | 44 m |
| KARLSBURG AUTO & TRANS SRL | 46 m |
| KARLSBURG SPEDITION S.R.L. | 46 m |
| WEISSBURG TRANS SPEDITION S.R.L. | 46 m |
| ANDA & LARY SRL inactiv | 52 m |
| RICAVIA SRL inactiv | 52 m |
| SKYLINE ROPE ACCESS S.R.L. | 52 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25