Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

INSTAL 91 PROIECT DESIGN SRL

CUI 34364618 · J23/1253/2015

cu contul HoReCaOS, sau pe email

INSTAL 91 PROIECT DESIGN SRL are CUI 34364618, nr. de înregistrare J23/1253/2015, înmatriculată pe 10.04.2015. Sediul social e în Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2016: cifră de afaceri 217.843 lei, pierdere netă 141.873 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2016)
+1 Cifra de afaceri a crescut 47%
+1 5 salariați
+1 Activă de 11 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 218 mii lei · mediana 221 mii lei 99% din mediană
Profit net -142 mii lei · mediana 19 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 5 · mediana 2 250% din mediană
Marjă netă -65.1% · mediana 9.3% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 44 mii lei · mediana 141 mii lei 31% din mediană

Comparat cu 112.114 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 218 mii lei
2015: 149 mii lei 152016: 218 mii lei 16
Profit net -142 mii lei
2015: 19 mii lei 152016: -142 mii lei 16
Salariați 5
2015: 2 152016: 5 16
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20162015
Cifra de afaceri netă217.843148.647
Venituri totale217.858148.647
Cheltuieli totale358.114125.547
Profit / pierdere brută-140.25623.100
Profit / pierdere netă-141.87318.641
Active imobilizate4.950226
Active circulante175.33745.052
Stocuri128.78221.874
Creanțe45.93719.013
Casa și conturi la bănci6184.165
Datorii303.31926.437
Capitaluri proprii-123.03218.841
Capital subscris vărsat200200
Număr mediu de salariați52

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 10.04.2015
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
CAEN principal4322
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCINSTAL 91 PROIECT DESIGN SRL
Nr. reg. com.J23/1253/2015
EUIDROONRC.J23/1253/2015
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2015-04-10
Sediu socialStr. 14, 24, Ansamblul Rezidenţial "Green City", Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, ILFOV
Domiciliu fiscalJUD. ILFOV, SAT 1 DECEMBRIE COM. 1 DECEMBRIE, STR. 14, NR.24, ANSAMBLUL REZIDENŢIAL "GREEN CITY"
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGRIVAL INVESTMENT SRL inactiv aceeași clădire
AGROMOBA SRL inactiv aceeași clădire
CARMEN DEVELOPMENT S.R.L. aceeași clădire
CRISS SECURITY SRL inactiv aceeași clădire
DEEP INSTAL S.R.L. aceeași clădire
DIGITAL TECH HUB S.R.L. aceeași clădire
DIRECT LEARNING SRL aceeași clădire
GENERAL CONS SECURE S.R.L. inactiv aceeași clădire
KINETO DODO S.R.L. aceeași clădire
KINETO FIZIO BALOO S.R.L. aceeași clădire
R3ACTIVE MEDIA LABS S.R.L. aceeași clădire
RECUPERARE KINETO DINO S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

43222015 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

42650351 DEEP INSTAL S.R.L.
52923343 ALEXANDRESCU ANA-MARY-MIKAELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (5)

43224329461946744778

Alte firme din Ilfov

3342830 CAMI KERADI IMPEX SRL
4017480 H SERVICE SRL
4380107 3 G SPORT - IP SRL
5091050 GENERAL FLUID SOLUTION S.A.
5349088 MONDO CONSELT SRL
5349452 DAMINO PRODCOM SRL
5464281 GIP INSTAL SRL
6385747 ASTRA BUCURESTI & CO PROD SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25