NILIAX NIK & ALEX SRL
CUI 34502575 · J2015000496045
NILIAX NIK & ALEX SRL are CUI 34502575, nr. de înregistrare J2015000496045, înmatriculată pe 14.05.2015. Sediul social e în Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 217.951 lei, profit net 48.697 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 218 mii lei · mediana 199 mii lei | 110% din mediană |
| Profit net | 49 mii lei · mediana 3 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 22.3% · mediana 1.6% | de 14× mediana |
| Cifră pe salariat | 218 mii lei · mediana 224 mii lei | 97% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 217.951 | 234.468 | 284.170 | 157.686 | 176.114 | 144.015 | 100.071 | 99.362 | 83.352 | 124.099 | 39.632 |
| Venituri totale | 308.023 | 234.468 | 284.170 | 157.686 | 176.114 | 144.015 | 100.071 | 99.373 | 83.352 | 124.099 | 39.872 |
| Cheltuieli totale | 253.287 | 289.860 | 284.824 | 147.405 | 180.373 | 160.450 | 131.631 | 117.493 | 82.790 | 106.895 | 37.063 |
| Profit / pierdere brută | 54.736 | -55.392 | -654 | 10.281 | -4.259 | -16.435 | -31.560 | -18.120 | 562 | 17.204 | 2.809 |
| Profit / pierdere netă | 48.697 | -57.751 | -3.496 | 7.363 | -6.020 | -17.844 | -32.562 | -19.113 | -271 | 14.284 | 1.613 |
| Active imobilizate | — | 0 | — | — | — | 11.036 | 22.072 | 33.109 | 44.145 | — | — |
| Active circulante | 20.714 | 27.540 | 94.063 | 49.011 | 23.428 | 17.152 | 19.548 | 3.052 | 16.737 | 18.140 | 29.837 |
| Stocuri | 17.775 | 25.483 | 49.665 | 45.296 | 20.384 | 6.983 | 19.042 | 1.314 | 6.962 | 4.515 | 29.577 |
| Creanțe | 3.029 | 2.303 | 1.300 | 1.403 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | -90 | -246 | 43.098 | 2.312 | 3.044 | 10.169 | 506 | 1.738 | 9.775 | 13.625 | 260 |
| Datorii | 85.615 | 141.137 | 149.909 | 101.361 | 83.141 | 81.881 | 77.469 | 39.448 | 45.056 | 2.043 | 28.024 |
| Capitaluri proprii | -64.901 | -113.597 | -55.846 | -52.350 | -59.713 | -53.693 | -35.849 | -3.287 | 15.826 | 16.097 | 1.813 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.05.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buhuşi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NILIAX NIK & ALEX SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000496045 |
| EUID | ROONRC.J2015000496045 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-05-14 |
| Sediu social | Str. Siretului, 124, Orş. Buhuşi, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, ORŞ. BUHUŞI, STR. SIRETULUI, NR.124 |
| Telefon | 0768776149 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXVIK CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTONELLA BUCUR-LIFE STYLE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ASA RIVER CREW S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AY-YO GOLD S.R.L. | aceeași clădire |
| BATISERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CIPROSERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLEAN LABS S.R.L. | aceeași clădire |
| EMO CONSTRUCȚII S.R.L. | aceeași clădire |
| STIAL THERM CASA S.R.L. | aceeași clădire |
| VLAD AUTO BUHUȘI S.R.L. | aceeași clădire |
| ZONA DE VEST INWEST S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERONE PROPERTIES S.R.L. inactiv | 225 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Bacău
| 946026 | DOLEN SRL |
| 946905 | O.V.P.-IMPEX SRL |
| 949090 | PARF SRL |
| 949251 | TRIMER SRL |
| 950280 | SEVEN UP SRL |
| 950809 | OBA SRL |
| 951537 | ACELINA SRL |
| 953449 | META-CHIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25