BERWICK COMMUNICATIONS SRL
CUI 34632273 · J40/6994/2015
BERWICK COMMUNICATIONS SRL are CUI 34632273, nr. de înregistrare J40/6994/2015, înmatriculată pe 10.06.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6312. În 2025: cifră de afaceri 449.658 lei, profit net 170.152 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 450 mii lei · mediana 159 mii lei | 284% din mediană |
| Profit net | 170 mii lei · mediana 40 mii lei | 429% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 37.8% · mediana 36.4% | 104% din mediană |
| Cifră pe salariat | 450 mii lei · mediana 221 mii lei | 204% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 449.658 | 490.798 | 334.244 | 472.070 | 281.448 | 245.748 | 144.441 | 149.563 | 123.740 | 34.691 |
| Venituri totale | 464.196 | 534.807 | 336.034 | 472.532 | 281.448 | 245.748 | 144.441 | 149.563 | 123.740 | 34.691 |
| Cheltuieli totale | 284.083 | 344.024 | 161.872 | 232.243 | 212.809 | 197.438 | 66.646 | 135.548 | 102.055 | 32.846 |
| Profit / pierdere brută | 180.113 | 190.783 | 174.162 | 240.289 | 68.639 | 48.310 | 77.795 | 14.015 | 21.685 | 1.845 |
| Profit / pierdere netă | 170.152 | 180.210 | 170.884 | 228.744 | 60.195 | 41.406 | 73.462 | 9.529 | 17.771 | 804 |
| Active imobilizate | 95.792 | 127.347 | 1.665 | 31.890 | 105.116 | 184.814 | 9.736 | 11.119 | 5.654 | — |
| Active circulante | 300.488 | 232.973 | 211.343 | 385.735 | 87.125 | 218.483 | 93.681 | 20.153 | 13.888 | 8.052 |
| Stocuri | — | — | — | 158 | 158 | 158 | — | — | — | — |
| Creanțe | 245.411 | 192.813 | 158.377 | 160.279 | 120 | 11.117 | — | 3.388 | 5.598 | — |
| Casa și conturi la bănci | 55.077 | 40.160 | 52.966 | 225.298 | 86.847 | 207.208 | 93.681 | 16.765 | 8.290 | 8.052 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 771 | 495 | 533 | — | — | — | — |
| Datorii | 225.888 | 179.870 | 41.884 | 189.412 | 132.301 | 362.184 | 1.652 | 2.968 | 767 | 7.048 |
| Capitaluri proprii | 170.392 | 180.450 | 171.124 | 228.984 | 60.435 | 41.646 | 101.765 | 28.304 | 18.775 | 1.004 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 11.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BERWICK COMMUNICATIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J40/6994/2015 |
| EUID | ROONRC.J40/6994/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-10 |
| Sediu social | Aleea Suraia, 3, CAMERA 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA SURAIA, NR.3, CAMERA 1, BL.32, SC.2, ET.5, AP.81 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AE BUSINESS CONSULTING SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALISIA SHOP SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANCA & SARA INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| ANTONY NICOLA PROD COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ART DESIGN & FURNISHING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BANATI PROACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| C&G BLUE MODERN CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CO LC CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| COREPOINT SRL | aceeași clădire |
| GALERIILE ROMGRAPHIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| GET ACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| GETANI COM SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6312 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25