HAPPY LASHES & BEAUTY S.R.L.
CUI 34639840 · J2015007095407
HAPPY LASHES & BEAUTY S.R.L. are CUI 34639840, nr. de înregistrare J2015007095407, înmatriculată pe 11.06.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 392.058 lei, profit net 137.016 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 392 mii lei · mediana 129 mii lei | 303% din mediană |
| Profit net | 137 mii lei · mediana 4 mii lei | de 37× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 34.9% · mediana 3.6% | 969% din mediană |
| Cifră pe salariat | 196 mii lei · mediana 112 mii lei | 176% din mediană |
Comparat cu 30.787 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 392.058 | 286.632 | 272.885 | 298.348 | 192.013 | 206.102 | 242.788 | 175.994 | 149.669 | 20.010 | 0 |
| Venituri totale | 392.492 | 286.632 | 272.885 | 298.348 | 192.013 | 211.617 | 242.792 | 175.994 | 150.981 | 21.330 | 0 |
| Cheltuieli totale | 247.567 | 165.377 | 247.139 | 180.771 | 88.132 | 116.474 | 173.604 | 126.511 | 113.812 | 20.689 | 0 |
| Profit / pierdere brută | 144.925 | 121.255 | 25.746 | 117.577 | 103.881 | 95.143 | 69.188 | 49.483 | 37.169 | 641 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 137.016 | 118.388 | 23.417 | 115.223 | 102.575 | 93.348 | 66.760 | 47.723 | 35.667 | 241 | 0 |
| Active imobilizate | 1.118.892 | 518.210 | 376.827 | 387.143 | 390.163 | 398.748 | 406.953 | 407.351 | — | 0 | 0 |
| Active circulante | 191.856 | 140.361 | 62.058 | 8.545 | 35.503 | 22.455 | 31.825 | 38.701 | 50.347 | 31.525 | 5.542 |
| Stocuri | 24.235 | 14.715 | 11.525 | — | 9.993 | 9.950 | 15.191 | 20.482 | 13.160 | 28.876 | 5.342 |
| Creanțe | 13.625 | 8.378 | 1.551 | 1.545 | 1.255 | 3.541 | — | — | 687 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 153.996 | 117.268 | 48.982 | 7.000 | 24.255 | 8.964 | 16.634 | 18.219 | 36.500 | 2.649 | 200 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 246 | 630 | — | — | — | 0 | 0 |
| Datorii | 1.032.764 | 128.714 | 27.415 | 7.635 | 153.082 | 177.894 | 288.187 | 362.221 | 14.239 | 31.084 | 5.342 |
| Capitaluri proprii | 277.984 | 529.857 | 411.470 | 388.053 | 272.830 | 243.939 | 150.591 | 83.831 | 36.108 | 441 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.06.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HAPPY LASHES & BEAUTY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015007095407 |
| EUID | ROONRC.J2015007095407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-11 |
| Sediu social | Str. Emil Gârleanu, 12, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR EMIL GÂRLEANU, NR.12, BL.A1, SC.2, ET.1, AP.42 |
| Telefon | 0720480660 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMADEUS GENERAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANAIS 2001 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDREW CREATIVE NETWORK S.R.L. | aceeași clădire |
| ANWAR IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASSIA STUDIO SRL | aceeași clădire |
| DBADMIN.RO S.R.L. | aceeași clădire |
| DIGITECH SERVICII IT SRL | aceeași clădire |
| DR. MARCU DENTAL BRANDS S.R.L. | aceeași clădire |
| ENERGY SYSTEM COMPONENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| MALECON INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| ONE SHOT BAR S.R.L. | aceeași clădire |
| PINPOINT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9622 | 2025 |
| 9602 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
| 42634 | DENIS STUDIO STYLE SRL |
| 344357 | BALASA F.I. IMPEX SRL |
| 446730 | IACOB SERVCOM SRL |
| 2621241 | VIDA IMPEX SRL |
| 3004899 | DEMETAN IMPEX SRL |
| 3023009 | LAET SRL |
| 3155620 | DIA MALEX IMPEX SRL |
| 3712968 | GURAN STYLE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25