ANDRE HOME CAFFE SRL
CUI 34658290 · J2015000249366
ANDRE HOME CAFFE SRL are CUI 34658290, nr. de înregistrare J2015000249366, înmatriculată pe 16.06.2015. Sediul social e în Sat Lunca, Comuna Ceamurlia de Jos, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 69.335 lei, profit net 9.141 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 69 mii lei · mediana 166 mii lei | 42% din mediană |
| Profit net | 9 mii lei · mediana 1 mii lei | 705% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 13.2% · mediana 1% | de 13× mediana |
| Cifră pe salariat | 69 mii lei · mediana 131 mii lei | 53% din mediană |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 69.335 | 87.367 | 43.692 | 83.215 | 109.114 | 62.967 | 81.611 | 70.896 | 87.741 | 147.473 | 23.128 |
| Venituri totale | 87.726 | 118.117 | 43.692 | 87.087 | 109.114 | 62.967 | 82.435 | 70.896 | 87.741 | 147.473 | 23.128 |
| Cheltuieli totale | 76.844 | 117.513 | 51.611 | 114.517 | 123.297 | 51.079 | 112.299 | 97.281 | 93.271 | 123.370 | 23.704 |
| Profit / pierdere brută | 10.882 | 604 | -7.919 | -27.430 | -14.183 | 11.888 | -29.864 | -26.385 | -5.530 | 24.103 | -576 |
| Profit / pierdere netă | 9.141 | 507 | -7.919 | -28.485 | -15.274 | 10.492 | -30.680 | -27.095 | -6.799 | 19.679 | -1.258 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 380 |
| Active circulante | 46.005 | 40.347 | 40.835 | 28.025 | 38.836 | 36.228 | 12.065 | 16.156 | 34.757 | 40.470 | 47.697 |
| Stocuri | 19.364 | 22.048 | 38.374 | 23.637 | 16.288 | 23.792 | 11.752 | 11.288 | 22.020 | 9.206 | 42.989 |
| Creanțe | 2.311 | 2.088 | 1.896 | — | 15.466 | — | — | — | 0 | 0 | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.330 | 16.211 | 565 | 4.388 | 7.082 | 12.436 | 313 | 4.868 | 12.737 | 31.264 | 4.708 |
| Datorii | 116.256 | 119.739 | 120.734 | 100.005 | 89.570 | 71.688 | 58.018 | 31.429 | 22.935 | 21.849 | 49.135 |
| Capitaluri proprii | -70.251 | -79.392 | -79.899 | -71.980 | -50.734 | -35.460 | -45.953 | -15.273 | 11.822 | 18.621 | -1.058 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.06.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Comunală Baia |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANDRE HOME CAFFE SRL |
| Nr. reg. com. | J36/249/2015 |
| EUID | ROONRC.J2015000249366 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-16 |
| Sediu social | Str. Principală, 58, camera nr. 1, Sat Lunca Com. Ceamurlia de Jos, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, SAT LUNCA COM. CEAMURLIA DE JOS, STR. PRINCIPALĂ, NR.58, CAMERA NR. 1 |
| Telefon | 0726001242 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACH INPUT S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRIAN BARBUTA GARAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| AEX UTILITY DEPOT SRL | aceeași clădire |
| AGRIA FARMINVEST SRL | aceeași clădire |
| AMA POLARIS SRL | aceeași clădire |
| BIOCARBURANT SRL inactiv | aceeași clădire |
| D&A DGS GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAKAR UNIVERS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANUBE MD BEAUTY GARDEN S.R.L. | aceeași clădire |
| DOBROGEA EXPLORE S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTOM EDILITAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GADD MARKET SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Tulcea
| 2361370 | LILIACUL SRL |
| 2367675 | HERMES SRL |
| 2372981 | ALITIS SRL |
| 2646360 | I.C.A.R. SRL |
| 3053824 | VATUI & CO SNC |
| 3054790 | CASELL-IMPEX SRL |
| 3054943 | JUPITER SRL |
| 3198663 | BASCA & CO SNC |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25