DZ ELISTAR BUILDING SRL
CUI 34670145 · J2015000480105
DZ ELISTAR BUILDING SRL are CUI 34670145, nr. de înregistrare J2015000480105, înmatriculată pe 18.06.2015. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 228.525 lei, profit net 157.557 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2023-11-17 | Scoala Gimnaziala Slobozia Bradului | Lucrari de renovare (Rev.2) | 17 mii lei |
| 2023-11-09 | Scoala Gimnaziala Slobozia Bradului | Lucrari de renovare (Rev.2) | 7 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 229 mii lei · mediana 221 mii lei | 103% din mediană |
| Profit net | 158 mii lei · mediana 19 mii lei | 844% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 68.9% · mediana 9.3% | 741% din mediană |
| Cifră pe salariat | 229 mii lei · mediana 141 mii lei | 162% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 228.525 | 255.658 | 173.130 | 284.508 | 130.509 | 96.895 | 79.294 | 68.877 | 61.936 | 50.990 | 53.888 |
| Venituri totale | 228.525 | 255.658 | 173.131 | 284.511 | 130.510 | 96.897 | 79.294 | 68.878 | 61.937 | 50.990 | 53.888 |
| Cheltuieli totale | 68.729 | 72.956 | 51.801 | 21.897 | 333 | 28.329 | — | 20.735 | 35.619 | 42.327 | 4.321 |
| Profit / pierdere brută | 159.796 | 182.702 | 121.330 | 262.614 | 130.177 | 68.568 | 79.294 | 48.143 | 26.318 | 8.663 | 49.567 |
| Profit / pierdere netă | 157.557 | 180.196 | 119.599 | 255.500 | 126.262 | 65.952 | 76.915 | 46.077 | 24.460 | 7.133 | 47.950 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 25.279 | 52.242 | 534 |
| Active circulante | 185.148 | 193.980 | 140.845 | 110.427 | 126.473 | 116.601 | 79.494 | 46.340 | 56.321 | 4.571 | 50.233 |
| Creanțe | 163.944 | 170.650 | — | — | 1.929 | 1.929 | — | 1.079 | 1.079 | 1.000 | 1.000 |
| Casa și conturi la bănci | 21.204 | 23.330 | 140.845 | 110.427 | 124.544 | 114.672 | 79.494 | 45.261 | 55.242 | 3.571 | 49.233 |
| Datorii | 27.391 | 13.584 | 21.046 | 5.712 | 11 | 6.433 | 2.379 | 0 | 1.857 | 1.530 | 2.617 |
| Capitaluri proprii | 157.757 | 180.396 | 119.799 | 104.715 | 126.462 | 110.168 | 77.115 | 46.340 | 79.743 | 55.283 | 48.150 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.06.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DZ ELISTAR BUILDING SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000480105 |
| EUID | ROONRC.J2015000480105 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-18 |
| Sediu social | Str. Dorobanţi, 32A, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. DOROBANŢI, NR.32A |
| Telefon | 0763874902 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BUILDING ART DEPOT BY EVA & ZIAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ANAIS SHOP 23 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RĂZVAN REAL SISTEM S.R.L. inactiv | 28 m |
| SOVALDI NEW CONCEPT SRL | 28 m |
| CLAUS SOFT PRO SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 34 m |
| BRUT PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. | 35 m |
| ANGY INTERNATIONAL S.R.L. | 44 m |
| TEHNONIK CONMET SRL | 44 m |
| M&A&S EDIFEX CONSTRUCT S.R.L. | 51 m |
| EVY ELYMAR ADA YAN MARKET S.R.L. | 52 m |
| PRACTIC SMART TEAM S.R.L. | 67 m |
| TERMONORD IMPIANTI S.R.L. | 67 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (24)
Alte firme din Buzău
| 1153932 | CONCAS SA |
| 1154466 | CONPRIF SA |
| 1154504 | INTEGRAL SA |
| 1170801 | CINCOM SRL |
| 4154070 | ASCON SRL |
| 5335635 | TRICULESCU SERVICE SRL |
| 5356336 | ARTCONSTRUCT SRL |
| 6112348 | PRESCON 2000 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25