DUSTY ENTERPRISE
CUI 34715115 · J2015007975404
DUSTY ENTERPRISE are CUI 34715115, nr. de înregistrare J2015007975404, înmatriculată pe 29.06.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2025: cifră de afaceri 346.168 lei, profit net 139.021 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 346 mii lei · mediana 199 mii lei | 174% din mediană |
| Profit net | 139 mii lei · mediana 3 mii lei | de 49× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 40.2% · mediana 1.6% | de 25× mediana |
| Cifră pe salariat | 346 mii lei · mediana 224 mii lei | 155% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 346.168 | 347.979 | 338.692 | 350.360 | 267.115 | 153.944 | 153.944 | 241.670 | 169.956 | 149.244 | 15.392 |
| Venituri totale | 346.311 | 347.979 | 340.182 | 350.360 | 267.115 | 153.944 | 153.944 | 241.670 | 169.956 | 149.244 | 15.392 |
| Cheltuieli totale | 202.015 | 188.777 | 75.545 | 94.920 | 84.028 | 66.661 | 66.661 | 79.688 | 48.150 | 29.438 | 5.054 |
| Profit / pierdere brută | 144.296 | 159.202 | 264.637 | 255.440 | 183.087 | 87.283 | 87.283 | 161.982 | 121.806 | 119.806 | 10.338 |
| Profit / pierdere netă | 139.021 | 153.991 | 260.988 | 252.463 | 180.468 | 85.744 | 85.744 | 159.565 | 118.420 | 115.328 | 9.876 |
| Active imobilizate | 132.834 | 121.987 | 159.937 | 44.330 | 7.852 | 11.406 | 11.406 | 22.958 | 3.019 | 3.367 | — |
| Active circulante | 194.431 | 154.378 | 210.718 | 266.033 | 173.816 | 85.061 | 85.061 | 255.027 | 234.092 | 115.278 | 11.774 |
| Stocuri | — | — | — | 1.635 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 174.480 | 122.327 | 170.041 | 246.990 | 104.366 | 1.330 | 1.330 | 1.330 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 19.951 | 32.051 | 40.677 | 17.408 | 69.450 | 83.731 | 83.731 | 253.697 | 234.092 | 115.278 | 11.774 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 491 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 187.044 | 121.174 | 108.467 | 35.279 | 0 | 9.523 | 9.523 | 2.352 | 2.163 | 2.117 | 898 |
| Capitaluri proprii | 140.221 | 155.191 | 262.188 | 275.575 | 181.668 | 86.944 | 86.944 | 275.633 | 234.948 | 116.528 | 10.876 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | — | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 19.11.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4791 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DUSTY ENTERPRISE |
| Nr. reg. com. | J2015007975404 |
| EUID | ROONRC.J2015007975404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-29 |
| Sediu social | Str. Dumbrava Nouă, 5, CAMERA 2, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DUMBRAVA NOUĂ, NR.5, CAMERA 2, BL.M28, SC.2, AP.62 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 314RVU GARAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| A&A FAMILY BUSINESS BET S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BRENNOX ADVISING S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIGITTE ZOLTNER LEARNING CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| DELESTAN FOOD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ECOBUILD SUPPLIES S.R.L. | aceeași clădire |
| FABIANA CONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| GLOBAL ALF DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOTNEALI PRODUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| MOUNTAIN SPORT CAMPS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MTZ ON-LINE SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NEAGU SECURITY ESCORTĂ ŞI PROTECŢIE VIP SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4791 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25