AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL
CUI 34716005 · J52/388/2015
AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL are CUI 34716005, nr. de înregistrare J52/388/2015, înmatriculată pe 29.06.2015. Sediul social e în Sat Poenari, Comuna Ulmi, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 50.522 lei, profit net 2.671 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 221 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 19 mii lei | 14% din mediană |
| Marjă netă | 5.3% · mediana 9.3% | 57% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.522 | 12.416 | 41.877 | 102.301 | 58.025 | 83.285 | 136.053 | 101.859 | 55.202 | 43.569 | 14.085 |
| Venituri totale | 50.572 | 35.844 | 154.099 | 126.631 | 92.331 | 99.856 | 136.053 | 101.859 | 55.202 | 43.569 | 14.085 |
| Cheltuieli totale | 46.830 | 66.893 | 163.214 | 121.788 | 73.225 | 169.449 | 92.466 | 19.710 | 27.539 | 41.131 | 15.046 |
| Profit / pierdere brută | 3.742 | -31.049 | -9.115 | 4.843 | 19.106 | -69.593 | 43.587 | 82.149 | 27.663 | 2.438 | -961 |
| Profit / pierdere netă | 2.671 | -31.049 | -10.258 | 3.773 | 18.443 | -70.536 | 42.226 | 79.094 | 26.007 | 1.130 | -1.383 |
| Active imobilizate | 4.099 | 2.720 | 19.421 | 41.942 | 64.462 | 86.983 | 65.806 | 86.898 | 2.530 | 9.278 | 19.400 |
| Active circulante | 59.512 | 57.220 | 113.124 | 129.204 | 167.974 | 133.002 | 159.746 | 102.764 | 44.334 | 18.347 | 11.912 |
| Stocuri | 21.682 | 14.668 | 16.054 | 29.995 | 29.551 | 30.485 | 34.473 | 34.130 | 21.331 | 10.226 | 11.703 |
| Creanțe | 3.513 | 162 | 11.028 | 11.105 | 11.485 | 10.791 | -506 | 897 | 16.639 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 34.317 | 42.390 | 86.042 | 88.104 | 126.938 | 91.726 | 125.779 | 67.737 | 6.364 | 8.121 | 209 |
| Datorii | 23.295 | 22.295 | 63.850 | 72.193 | 137.256 | 143.248 | 78.279 | 84.614 | 20.910 | 27.678 | 32.495 |
| Capitaluri proprii | 40.316 | 37.645 | 68.695 | 98.953 | 95.180 | 76.737 | 147.273 | 105.048 | 25.954 | -53 | -1.183 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.06.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J52/388/2015 |
| EUID | ROONRC.J52/388/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-29 |
| Sediu social | Str. Principală, 1A, Sat Poenari Com. Ulmi, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT POENARI COM. ULMI, STR. PRINCIPALĂ, NR.1A |
| Telefon | 0745146682 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABBRUDER PRO CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ABSOLUT INSTAL SUD S.R.L. | aceeași clădire |
| ABX CURIER S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRI DIVERS TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGREGATE MARIO GABRIEL S.R.L. | aceeași clădire |
| AKY YGG56 CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXANDRA NAILED LT S.R.L. | aceeași clădire |
| AMY COMPANY CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| ANDREI PRODMARKET SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDU & STEFY TRANS SRL | aceeași clădire |
| AWARDABLE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BENEFIC CONCEPT CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (47)
Alte firme din Giurgiu
| 1285887 | PHOENIX SRL |
| 1287802 | RICO IMPEX SRL |
| 3700220 | COM IMPEX CASA SRL |
| 4070386 | SAGEATA SRL |
| 5369735 | M C CONPREST SRL |
| 5483275 | NEDELCU ET COMP SRL |
| 5937100 | VAL COMEXIM SRL |
| 7151973 | N & V CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25