EVENTERA SRL
CUI 34717850 · J2015001158221 · dizolvare
EVENTERA SRL are CUI 34717850, nr. de înregistrare J2015001158221, înmatriculată pe 30.06.2015. Sediul social e în Municipiul Huşi, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 3.300 lei, profit net 6.585 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3 mii lei · mediana 66 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 2 mii lei | 391% din mediană |
| Marjă netă | 199.5% · mediana 3.7% | de 54× mediana |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.300 | 24.630 | 44.667 | 70.000 | — | — | 96.536 | 93.849 | 80.214 | 45.575 | 11.880 |
| Venituri totale | 13.645 | 24.630 | 44.667 | 70.000 | 14.480 | 1.365 | 99.974 | 97.818 | 84.339 | 49.778 | 103.617 |
| Cheltuieli totale | 5.836 | 20.971 | 45.845 | 70.510 | 24.914 | 21.279 | 79.606 | 96.738 | 70.370 | 48.941 | 103.246 |
| Profit / pierdere brută | 7.809 | 3.659 | -1.178 | -510 | -10.434 | -19.914 | 20.368 | 1.080 | 13.969 | 837 | 371 |
| Profit / pierdere netă | 6.585 | 3.300 | -1.178 | -2.568 | -10.434 | -19.914 | 19.403 | 142 | 13.167 | 170 | 15 |
| Active imobilizate | — | — | — | 131 | 132 | 129 | 667 | 4.175 | 8.225 | 12.518 | 16.930 |
| Active circulante | 10.169 | 6.934 | 2.216 | 21.600 | 12.236 | 29.839 | 49.318 | 32.261 | 34.842 | 5.158 | 10.838 |
| Creanțe | — | 1.358 | 1.417 | 28 | — | 2.362 | 2.398 | 2.363 | 2.363 | 2.366 | 2.363 |
| Casa și conturi la bănci | 10.169 | 5.576 | 799 | 21.572 | 12.236 | 27.477 | 46.920 | 29.898 | 32.479 | 2.792 | 8.475 |
| Cheltuieli în avans | — | 53 | 47 | 152 | 117 | — | 334 | 327 | 323 | 319 | 357 |
| Datorii | 3.092 | 4.474 | 3.050 | 21.492 | 9.526 | 16.575 | 16.589 | 18.997 | 21.797 | 5.444 | 11.541 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | 633 | 4.072 | 8.041 | 12.166 | 16.369 |
| Capitaluri proprii | 7.077 | 2.513 | -787 | 391 | 2.959 | 13.393 | 33.097 | 13.694 | 13.552 | 385 | 215 |
| Capital subscris vărsat | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 03.02.2025 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Huşi |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EVENTERA SRL |
| Nr. reg. com. | J2015001158221 |
| EUID | ROONRC.J2015001158221 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-30 |
| Sediu social | Str. Dobrina, 12B, Mun. Huşi, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. DOBRINA, NR.12B |
| Telefon | 0766704668 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALCRA ELECTRIC SRL | aceeași clădire |
| ARISMA DISTRIBUŢIE SRL | aceeași clădire |
| AUTOBUZUL SA | aceeași clădire |
| CAESAR MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CANAMOBTEC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CLUB CAFENOIR SRL | aceeași clădire |
| CLUB TOMA AUTOPARTS S.R.L. | aceeași clădire |
| CLUB TOMA AUTOSERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| CLUB TOMA CUORE S.R.L. | aceeași clădire |
| CORIFEU SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENT BUSSINES SRL inactiv | aceeași clădire |
| KAR HUNTER SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Vaslui
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25