SOCIAL GATE S.R.L.
CUI 34720235 · J8/1080/2015
SOCIAL GATE S.R.L. are CUI 34720235, nr. de înregistrare J8/1080/2015, înmatriculată pe 30.06.2015. Sediul social e în Oraş Ghimbav, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 159.968 lei, pierdere netă 20.245 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 160 mii lei · mediana 199 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -12.7% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 160 mii lei · mediana 224 mii lei | 71% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 159.968 | 163.150 | 189.717 | 123.036 | 69.694 | — | 9.097 | 24.880 | 40.866 | 17.960 |
| Venituri totale | 159.968 | 163.155 | 189.717 | 123.059 | 69.694 | 0 | 9.097 | 24.880 | 41.288 | 17.960 |
| Cheltuieli totale | 178.773 | 154.781 | 125.266 | 49.110 | 41.511 | — | — | — | 26.908 | 15.112 |
| Profit / pierdere brută | -18.805 | 8.374 | 64.451 | 73.949 | 28.183 | 0 | 9.097 | 24.880 | 14.380 | 2.848 |
| Profit / pierdere netă | -20.245 | 6.967 | 62.838 | 71.361 | 26.093 | 0 | 8.824 | 24.532 | 13.142 | 2.309 |
| Active imobilizate | 25.840 | 34.739 | 33.983 | 7.862 | — | — | — | — | — | 37 |
| Active circulante | 193.375 | 209.161 | 210.992 | 201.901 | 80.513 | 49.752 | 49.751 | 40.654 | 26.624 | 10.625 |
| Stocuri | 98.436 | 126.818 | 90.260 | 50.234 | 4.878 | 4.878 | 4.878 | 4.878 | 4.878 | 6.150 |
| Creanțe | 82.368 | 76.959 | 104.950 | 69.143 | 5.717 | 808 | 34.035 | 24.938 | 58 | 58 |
| Casa și conturi la bănci | 12.571 | 5.384 | 15.782 | 82.524 | 69.918 | 44.066 | 10.838 | 10.838 | 21.688 | 4.417 |
| Cheltuieli în avans | 71 | 58 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 31.795 | 36.221 | 44.205 | 21.831 | 5.413 | 745 | 744 | 471 | 10.973 | 8.153 |
| Capitaluri proprii | 187.491 | 207.737 | 200.770 | 187.932 | 75.100 | 49.007 | 49.007 | 40.183 | 15.651 | 2.509 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.06.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Codlea |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SOCIAL GATE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/1080/2015 |
| EUID | ROONRC.J8/1080/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-30 |
| Sediu social | Str. Bisericii Române, 8, CAMERA 1, Orş. Ghimbav, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, ORŞ. GHIMBAV, STR. BISERICII ROMÂNE, NR.8, CAMERA 1, AP.27 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FLAMINGO FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| KINETIC ARENA S.R.L. | aceeași clădire |
| MAYA VENDING S.R.L. | aceeași clădire |
| MIKELA CMD INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| VIPALMAX BRANDS S.R.L. | 91 m |
| ALLBERGO BALANTA SRL | 100 m |
| CTN CONSTANTIN S.R.L. | 100 m |
| IOPAL CONTAB SRL | 100 m |
| TESS SRL | 163 m |
| BADOLI STIL SRL | 169 m |
| VENDIC BRASOV S.R.L. inactiv | 169 m |
| M.D.L. HOUSE DESIGN S.R.L. | 175 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6202 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 37496079 | MAYA VENDING S.R.L. |
| 40240797 | KINETIC ARENA S.R.L. |
| 46462407 | MIKELA CMD INVEST S.R.L. |
| 48946071 | FLAMINGO FASHION S.R.L. |
CAEN autorizat (50)
Alte firme din Braşov
| 1107600 | OPERATIV SRL |
| 1110150 | ETAX SRL |
| 1133374 | AUTO COM TRANS SERVICE SRL |
| 2572947 | VEN-CARPATI SRL |
| 3045384 | IONEMIR SRL |
| 3260161 | SCURTU SRL |
| 3330992 | MISURA SRL |
| 3390056 | PETEC SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25