PANADA PRESTARI SERVICII SRL
CUI 3474416 · J40/11514/1991
PANADA PRESTARI SERVICII SRL are CUI 3474416, nr. de înregistrare J40/11514/1991, înmatriculată pe 07.10.1991. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 28.167 lei, profit net 11.023 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 28 mii lei · mediana 199 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 389% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 39.1% · mediana 1.6% | de 24× mediana |
| Cifră pe salariat | 28 mii lei · mediana 224 mii lei | 13% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 28.167 | 22.725 | 21.367 | 22.830 | 21.277 | 20.158 | 22.194 | 26.410 | 17.890 | 16.180 | 101.185 | 87.851 | 2.500 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 28.209 | 22.725 | 21.367 | 22.830 | 21.277 | 20.158 | 22.194 | 26.410 | 17.890 | 16.227 | 101.283 | 87.881 | 2.520 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 15.120 | 14.677 | 14.275 | 8.793 | 10.812 | 10.686 | 11.607 | 17.114 | 22.605 | 41.692 | 55.132 | 28.179 | 5.092 | — | — |
| Profit / pierdere brută | 13.089 | 8.048 | 7.092 | 14.037 | 10.465 | 9.472 | 10.587 | 9.296 | -4.715 | -25.465 | 46.151 | 59.702 | -2.572 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 11.023 | 6.653 | 6.127 | 13.455 | 9.839 | 8.890 | 9.921 | 8.675 | -5.252 | -25.904 | 43.113 | 57.066 | -2.648 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 711 | — | — |
| Active circulante | 50.038 | 35.394 | 37.216 | 46.289 | 32.547 | 23.026 | 14.632 | 5.331 | 2.232 | 1.805 | 47.957 | 58.782 | 5.513 | 2.699 | 2.699 |
| Stocuri | 49 | 49 | 49 | 49 | 49 | 49 | 49 | 49 | 49 | 49 | 49 | 49 | — | — | — |
| Creanțe | 892 | 100 | 9 | 300 | 700 | 1.050 | 1.500 | 1.800 | 600 | — | — | 29.824 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 49.097 | 35.245 | 37.158 | 45.940 | 31.798 | 21.927 | 13.083 | 3.482 | 1.583 | 1.756 | 47.908 | 28.909 | 5.513 | 2.699 | 2.699 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 4.402 | 1.014 | 10.264 | 25.998 | 26.060 | 26.062 | 25.997 | 25.960 | 33.136 | 27.457 | 4.592 | 5.046 | 9.306 | 2.750 | 2.750 |
| Venituri în avans | 1.958 | 1.725 | 950 | 416 | 67 | 383 | 966 | 1.600 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 43.678 | 32.655 | 26.002 | 19.875 | 6.420 | -3.419 | -12.309 | -22.229 | -30.904 | -25.652 | 43.365 | 53.736 | -3.082 | -51 | -51 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | — | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.03.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PANADA PRESTARI SERVICII SRL |
| Nr. reg. com. | J40/11514/1991 |
| EUID | ROONRC.J40/11514/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-10-07 |
| Sediu social | Str. ARMENIS, 4, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. ARMENIS, NR.4, BL.J1, SC.D, ET.3, AP.55 |
| Telefon | 6840604 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIA GRUP SRL | aceeași clădire |
| BRAINSTORM PRODUCTIONS SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL EDUCATIONAL OLIMP SRL | aceeași clădire |
| DALYANA FLOWERS EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| HELEN COSMETIC CENTER SRL | aceeași clădire |
| HELEN COSMETIC HAIR S.R.L. | aceeași clădire |
| HELEN COSMETIC NAILS S.R.L. | aceeași clădire |
| HELEN COSMETIC SPA SRL | aceeași clădire |
| OPTIMAR SERVIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| PALLADIUM ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART UP SOLUTIONS BUCURESTI SRL | aceeași clădire |
| TIGRA COM IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7490 | 2016 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
| 2834 | IMPRODEX TERRA SRL |
| 3180 | DANCAR IMPORT EXPORT SRL |
| 3635 | MULTICOM IODAN SRL |
| 6410 | ARIANA PRODEXIM SRL |
| 7106 | ROMAS PREXIM SRL |
| 7360 | TAHINA TRADING SRL |
| 8128 | BLUE STAR B F COM IMPEX SRL |
| 8187 | TARACOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25