MEERU INVESTMENT SRL
CUI 34748155 · J2015000684268
MEERU INVESTMENT SRL are CUI 34748155, nr. de înregistrare J2015000684268, înmatriculată pe 07.07.2015. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 164.805 lei, pierdere netă 15.742 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 165 mii lei · mediana 124 mii lei | 133% din mediană |
| Profit net | -16 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -9.6% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 165 mii lei · mediana 172 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 164.805 | 168.141 | 161.619 | 138.080 | 118.012 | 44.465 | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 167.993 | 175.687 | 165.265 | 138.080 | 118.012 | 394.465 | 0 | 0 | 0 | 4.722 | 17.442 |
| Cheltuieli totale | 175.048 | 161.576 | 140.645 | 110.346 | 42.798 | 1.928.114 | 101.710 | 114.295 | 115.498 | 117.894 | 63.413 |
| Profit / pierdere brută | -7.055 | 14.111 | 24.620 | 27.734 | 75.214 | -1.533.649 | -101.710 | -114.295 | -115.498 | -113.172 | -45.971 |
| Profit / pierdere netă | -15.742 | 1.625 | 22.968 | 23.592 | 71.674 | -1.544.387 | -101.710 | -114.295 | -115.498 | -113.175 | -45.971 |
| Active imobilizate | 1.323.211 | 1.379.052 | 1.446.062 | 1.513.071 | 1.580.081 | 1.323.211 | 3.158.587 | 3.211.179 | 3.147.172 | 3.057.030 | 3.117.179 |
| Active circulante | 240.758 | 706.817 | 679.200 | 586.101 | 492.841 | 388.850 | 44.304 | 48.147 | 410.972 | 62.587 | 45.945 |
| Stocuri | 8.001 | 9.176 | 9.176 | 8.001 | 8.001 | 8.001 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 35.974 | 6.925 | 350.038 | 361.631 | 380.312 | 351.110 | 43.391 | 40.094 | 15.601 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 196.783 | 690.716 | 319.986 | 216.469 | 104.528 | 29.739 | 913 | 8.053 | 395.371 | 62.587 | 45.945 |
| Datorii | 3.493.889 | 4.000.047 | 4.041.065 | 4.037.943 | 4.035.284 | 3.746.097 | 3.692.540 | 3.647.265 | 3.831.788 | 3.277.763 | 3.208.095 |
| Capitaluri proprii | -1.929.920 | -1.914.178 | -1.915.803 | -1.938.771 | -1.962.362 | -2.034.036 | -489.649 | -387.939 | -273.644 | -158.146 | -44.971 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.07.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEERU INVESTMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000684268 |
| EUID | ROONRC.J2015000684268 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-07-07 |
| Sediu social | Str. Crinului, 2, birouri parter., Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. CRINULUI, NR.2, BIROURI PARTER. |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARVERION TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| EGROM INVEST FUND SRL | aceeași clădire |
| INTARO INSURANCE SERVICES S.A. | aceeași clădire |
| INTARO SPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| MS2MR BUSINESS CREATION SRL | aceeași clădire |
| ROMUR INVEST SRL | aceeași clădire |
| SKY SPRINT S.R.L. | aceeași clădire |
| SWIFT RENT S.R.L. | aceeași clădire |
| TIN TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| VELARY TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| INCONTRO SRL | 17 m |
| PISTIZZO SRL | 17 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Mureş
| 1196771 | PIELEXIM SRL |
| 1196950 | IND LOC PRES SA |
| 1197670 | CONFLEXIM SRL |
| 1198462 | JUNIOR COMSIM SRL |
| 1198799 | DIONYSOS COMIMPEX SRL |
| 1199360 | AGRO IMPEX NICUSAN SRL |
| 1200791 | GICA IMPEX SRL |
| 1200856 | AGRODIVTRANS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25