MADE IN STUDIO S.R.L.
CUI 34801410 · J2018000190342
MADE IN STUDIO S.R.L. are CUI 34801410, nr. de înregistrare J2018000190342, înmatriculată pe 30.03.2018. Sediul social e în Sat Orbeasca de Sus, Comuna Orbeasca, jud. Teleorman. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7491. În 2025: cifră de afaceri 12.098.477 lei, profit net 2.131.275 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mil lei · mediana 172 mii lei | de 70× mediana |
| Profit net | 2,1 mil lei · mediana 31 mii lei | de 68× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 17.6% · mediana 23.6% | 75% din mediană |
| Cifră pe salariat | 3,0 mil lei · mediana 176 mii lei | de 17× mediana |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.098.477 | 13.491.554 | 13.727.961 | 13.113.149 | 8.286.604 | 3.989.618 | 4.783.568 | 1.450.103 | 463.520 | 207.903 | 219.779 |
| Venituri totale | 12.135.412 | 13.532.693 | 13.728.878 | 13.183.150 | 8.286.604 | 4.008.949 | 4.783.568 | 1.450.104 | 463.521 | 207.915 | 219.779 |
| Cheltuieli totale | 9.597.257 | 11.590.412 | 12.782.263 | 11.588.698 | 7.396.184 | 3.852.255 | 4.403.000 | 989.375 | 532.063 | 211.855 | 72.470 |
| Profit / pierdere brută | 2.538.155 | 1.942.281 | 946.615 | 1.594.452 | 890.420 | 156.694 | 380.568 | 460.729 | -68.542 | -3.940 | 147.309 |
| Profit / pierdere netă | 2.131.275 | 1.621.000 | 775.382 | 1.350.184 | 741.821 | 108.527 | 339.164 | 446.228 | -73.178 | -8.715 | 140.698 |
| Active imobilizate | 606.022 | 302.778 | 337.477 | 348.326 | 66.246 | 69.074 | 102.985 | 52.741 | 93.326 | 133.912 | 467 |
| Active circulante | 4.367.566 | 2.007.166 | 4.199.564 | 1.919.307 | 1.157.543 | 1.200.462 | 1.396.765 | 564.209 | 72.930 | 140.712 | 154.526 |
| Stocuri | — | 64.409 | 115.224 | 93.148 | 157.351 | 147.720 | 177.262 | 255.182 | 78.129 | 42.870 | 18.875 |
| Creanțe | 979.822 | 1.584.924 | 2.974.910 | 841.124 | 310.993 | 169.068 | 84.315 | 6.792 | -53.921 | 320 | 6.000 |
| Casa și conturi la bănci | 3.387.744 | 357.833 | 1.109.430 | 985.035 | 689.199 | 883.674 | 1.135.188 | 302.235 | 48.722 | 97.522 | 129.651 |
| Datorii | 1.865.982 | 688.743 | 1.969.451 | 475.425 | 481.765 | 316.613 | 655.354 | 111.717 | 107.251 | 142.441 | 14.095 |
| Capitaluri proprii | 3.107.606 | 1.621.201 | 2.567.590 | 1.792.208 | 742.024 | 952.923 | 844.396 | 505.233 | 59.005 | 132.183 | 140.898 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 29.03.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Teleorman |
| CAEN principal | 7491 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MADE IN STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000190342 |
| EUID | ROONRC.J2018000190342 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-30 |
| Sediu social | Str. Boalca, 18, Sat Orbeasca de Sus Com. Orbeasca, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, SAT ORBEASCA DE SUS COM. ORBEASCA, STR. BOALCA, NR.18 |
| Telefon | 0768715856 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTOCARUL BUCURIEI S.R.L. | aceeași clădire |
| PLAYONE MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| SGS ER SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| KHLEON SRL | 151 m |
| OVD ELECTRIC S.R.L. | 151 m |
| GEORGE AGRO S.R.L. | 284 m |
| MANUAL- MOBART SRL inactiv | 284 m |
| MINI MARKET-BAR-TR S.R.L. | 284 m |
| DELICII NICULA S.R.L. | 400 m |
| MARCRIST FARM S.R.L. | 400 m |
| BEATRICE CONSTRUCŢII HOUSE S.R.L. | 616 m |
| MODA KEKO CONFECŢII SRL inactiv | 616 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7491 | 2025 |
| 5920 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Actualizat ANAF: 2026-10-24 · ONRC: 2026-11-08