AMAROMA MC CONSTRUCT SRL
CUI 34823249 · J35/1817/2015
AMAROMA MC CONSTRUCT SRL are CUI 34823249, nr. de înregistrare J35/1817/2015, înmatriculată pe 28.07.2015. Sediul social e în Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 168.767 lei, profit net 49.576 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 169 mii lei · mediana 221 mii lei | 76% din mediană |
| Profit net | 50 mii lei · mediana 19 mii lei | 266% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 29.4% · mediana 9.3% | 316% din mediană |
| Cifră pe salariat | 84 mii lei · mediana 141 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 168.767 | 285.680 | 278.320 | 292.797 | 259.280 | 263.395 | 141.287 | 104.125 | 36.110 | 23.616 |
| Venituri totale | 168.767 | 285.680 | 278.320 | 292.797 | 259.280 | 263.395 | 141.287 | 104.125 | 36.110 | 23.616 |
| Cheltuieli totale | 117.503 | 190.324 | 428.911 | 358.513 | 382.612 | 364.088 | 203.610 | 97.985 | 67.958 | 13.746 |
| Profit / pierdere brută | 51.264 | 95.356 | -150.591 | -65.716 | -123.332 | -100.693 | -62.323 | 6.140 | -31.848 | 9.870 |
| Profit / pierdere netă | 49.576 | 92.494 | -153.375 | -68.644 | -125.870 | -103.326 | -63.736 | 5.869 | -32.209 | 9.161 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 205 | 205 | 687 |
| Active circulante | 67.670 | 71.562 | 47.769 | 26.875 | 10.214 | 45.537 | 10.909 | 27.063 | 791 | 13.859 |
| Creanțe | 46.315 | 29.206 | 45.582 | 8.915 | 2.250 | 15.425 | 4.800 | 640 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.355 | 42.356 | 2.187 | 17.960 | 7.964 | 30.112 | 6.109 | 26.423 | 791 | 13.859 |
| Datorii | 469.930 | 523.398 | 592.098 | 375.460 | 290.155 | 199.608 | 61.654 | 44.247 | 23.844 | 5.185 |
| Capitaluri proprii | -402.260 | -451.836 | -544.329 | -348.585 | -279.941 | -154.071 | -50.745 | -16.979 | -22.848 | 9.361 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 8 | 9 | 10 | 10 | 8 | 4 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.07.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AMAROMA MC CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J35/1817/2015 |
| EUID | ROONRC.J35/1817/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-07-28 |
| Sediu social | Str. Ferenczes, 15, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. FERENCZES, NR.15 |
| Telefon | 0755062577 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2M DI MILANDRI MARCO SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMA SMART CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| AMAS TOYS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDAMS CONCEPT CONSTRUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTHOUSE CONSTRUCTII S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANTHOUSE IMOBILIARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AXA FILCONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROPARUS MET SRL | aceeași clădire |
| EXCHANGE EASY SRL | aceeași clădire |
| GARAJUL FRUCTELOR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GMH MEDICAL TIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| GMH MEDIZINTECHNIK GMBH DREIEICH - SPRENDLINGEN SUCURSALA DUMBRAVITA | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25