NORDMANIANA FOREST SRL
CUI 34823478 · J2015001248085
NORDMANIANA FOREST SRL are CUI 34823478, nr. de înregistrare J2015001248085, înmatriculată pe 28.07.2015. Sediul social e în Sat Lunca Calnicului, Comuna Prejmer, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 15.000 lei, pierdere netă 2.973 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 15 mii lei · mediana 172 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -19.8% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.000 | 7.000 | 57.000 | 110.593 | — | 30.660 | 53.605 | 304.672 | 156.838 | 11.054 | 10.189 |
| Venituri totale | 15.000 | 7.000 | 57.000 | 110.593 | 0 | 111.660 | 53.605 | 304.672 | 156.838 | 11.654 | 10.189 |
| Cheltuieli totale | 17.753 | 24.042 | 13.275 | 4.853 | 18.933 | 125.546 | 46.871 | 187.098 | 157.915 | 22.418 | 10.631 |
| Profit / pierdere brută | -2.753 | -17.042 | 43.725 | 105.740 | -18.933 | -13.886 | 6.734 | 117.574 | -1.077 | -10.764 | -442 |
| Profit / pierdere netă | -2.973 | -17.042 | 36.827 | 102.488 | -18.933 | -17.236 | 5.126 | 112.063 | -3.121 | -11.096 | -748 |
| Active imobilizate | 466.470 | 472.397 | 477 | 1.667 | 3.667 | 6.615 | 119.471 | 13.865 | 17.490 | 13.913 | 16.323 |
| Active circulante | 25.278 | 16.741 | 106.816 | 175.214 | 107.788 | 112.414 | 20.272 | 167.052 | 64.988 | 26.535 | 1.029 |
| Stocuri | — | — | 1.550 | 1.550 | 1.550 | 3.194 | 12.286 | 12.986 | 12.898 | 3.468 | — |
| Creanțe | 30 | 30 | 30 | 30 | 2.566 | 30 | 30 | 29 | 41.973 | 20.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 25.248 | 16.711 | 105.236 | 173.634 | 103.672 | 109.190 | 7.956 | 154.037 | 10.117 | 3.067 | 1.029 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 22 | 22 | 11 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 427.707 | 422.124 | 23.259 | 27.674 | 53.720 | 42.360 | 37.299 | 83.599 | 97.224 | 52.092 | 17.900 |
| Capitaluri proprii | 64.041 | 67.014 | 84.056 | 149.229 | 57.746 | 76.669 | 102.444 | 97.318 | -14.746 | -11.644 | -548 |
| Capital subscris vărsat | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.07.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NORDMANIANA FOREST SRL |
| Nr. reg. com. | J2015001248085 |
| EUID | ROONRC.J2015001248085 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-07-28 |
| Sediu social | Str. Peste Vale, 31D, Sat Lunca Calnicului Com. Prejmer, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT LUNCA CALNICULUI COM. PREJMER, STR. PESTE VALE, NR.31D |
| Telefon | 0742469188 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IMPET-CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 193 m |
| AMC COLTSERV S.R.L. | 275 m |
| AMCSERVICE S.R.L. | 275 m |
| MYRCCO LOGISTIC S.R.L. | 275 m |
| ASR DINAMIC SOLUTIONS S.R.L. | 290 m |
| C.C.D. STEPHANY SRL | 291 m |
| IMMER BESSER S.R.L. | 291 m |
| OLDAGRO S.R.L. | 291 m |
| TONIC SRL inactiv | 291 m |
| RRDANALACHE AGENT DE ASIGURARE S.R.L. | 299 m |
| BESTRAD SRL | 335 m |
| PETROLIV LOGISTIC SRL | 335 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Braşov
| 1088370 | CREAT SRL |
| 1089937 | RODENT SRL |
| 1095424 | SORIN MIHAI,UTILAJE PTR.PRELUCRAREA LEMNULUI SRL |
| 1095637 | ICPROA SA |
| 1095890 | ASTEC SRL |
| 1100768 | I.G.U.T. SRL |
| 1103837 | LORANDRA SRL |
| 1103985 | AQUA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25