SKY IT LEARNING S.R.L.
CUI 34828394 · J2015002642231
SKY IT LEARNING S.R.L. are CUI 34828394, nr. de înregistrare J2015002642231, înmatriculată pe 29.07.2015. Sediul social e în Sat Roşu, Comuna Chiajna, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 93.632 lei, profit net 17.439 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 94 mii lei · mediana 105 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | 17 mii lei · mediana 7 mii lei | 258% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 18.6% · mediana 10.2% | 182% din mediană |
| Cifră pe salariat | 94 mii lei · mediana 110 mii lei | 85% din mediană |
Comparat cu 19.639 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 93.632 | 188.577 | 132.095 | 132.469 | 125.403 | 60.968 | 77.836 | 9.313 | 18.090 | 62.360 | — |
| Venituri totale | 95.027 | 188.577 | 132.095 | 132.469 | 125.403 | 60.968 | 77.836 | 9.313 | 18.090 | 62.360 | 0 |
| Cheltuieli totale | 76.656 | 88.266 | 66.613 | 34.137 | 53.950 | 20.895 | 54.929 | 17.158 | 14.105 | 38.060 | 115 |
| Profit / pierdere brută | 18.371 | 100.311 | 65.482 | 98.332 | 71.453 | 40.073 | 22.907 | -7.845 | 3.985 | 24.300 | -115 |
| Profit / pierdere netă | 17.439 | 98.464 | 64.320 | 95.052 | 68.142 | 38.255 | 20.618 | -8.125 | 3.442 | 22.429 | -115 |
| Active imobilizate | 2.641 | 4.504 | 7.308 | 1.733 | 2.680 | 87 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 40.904 | 102.139 | 63.670 | 115.519 | 90.167 | 54.466 | 37.678 | 14.325 | 26.850 | 22.973 | 185 |
| Creanțe | 300 | 3.107 | 299 | 83.496 | 44.229 | 107 | 1.552 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 40.604 | 99.032 | 63.371 | 32.023 | 45.938 | 54.359 | 36.126 | 14.325 | 26.850 | 22.973 | 185 |
| Cheltuieli în avans | 231 | 119 | 315 | 137 | 134 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 6.654 | 6.078 | 4.943 | 22.097 | 2.882 | 4.175 | 3.450 | 715 | 894 | 459 | 100 |
| Capitaluri proprii | 37.122 | 100.684 | 66.350 | 95.292 | 90.099 | 50.378 | 34.228 | 13.610 | 25.956 | 22.514 | 85 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.07.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SKY IT LEARNING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015002642231 |
| EUID | ROONRC.J2015002642231 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-07-29 |
| Sediu social | Str. Rezervelor, 62, Sat Roşu Com. Chiajna, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. REZERVELOR, NR.62, ET.1, AP.29 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EXPERT BUSINESS CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| MIMAIL CADHM SRL | aceeași clădire |
| PODOABE MEȘTEȘUGITE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADELAND MARKET S.R.L. | 69 m |
| CALA EXCLUSIVE S.R.L. | 69 m |
| CEZANA-RED SRL | 69 m |
| EXPERT INVESTMENT SOLUTIONS S.R.L. | 69 m |
| IRISHIA KIDS S.R.L. | 69 m |
| JORDAN IT SRL | 69 m |
| KLI DAVIAN TRANS S.R.L. | 69 m |
| KLI SPEED S.R.L. | 69 m |
| MARIKEO INVEST SRL inactiv | 69 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8559 | 2023 – 2025 |
| 5829 | 2015 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25