CONTINUUM SPACE SRL
CUI 34831276 · J2015009337408
CONTINUUM SPACE SRL are CUI 34831276, nr. de înregistrare J2015009337408, înmatriculată pe 29.07.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 309.090 lei, profit net 278.148 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 309 mii lei · mediana 105 mii lei | 294% din mediană |
| Profit net | 278 mii lei · mediana 7 mii lei | de 41× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 90% · mediana 10.2% | 882% din mediană |
| Cifră pe salariat | 309 mii lei · mediana 110 mii lei | 282% din mediană |
Comparat cu 19.639 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 309.090 | 288.420 | 271.580 | 281.884 | 65.170 | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 346.450 | 291.806 | 275.440 | 282.979 | 65.170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 63.902 | 53.465 | 49.381 | 17.866 | 3.621 | — | — | — | — | 11.428 | 2.163 |
| Profit / pierdere brută | 282.548 | 238.341 | 226.059 | 265.113 | 61.549 | 0 | 0 | 0 | 0 | -11.428 | -2.163 |
| Profit / pierdere netă | 278.148 | 235.569 | 223.575 | 257.053 | 59.593 | 0 | 0 | 0 | 0 | -11.428 | -2.163 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 374 |
| Active circulante | 282.036 | 237.319 | 236.186 | 258.249 | 60.303 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 450 |
| Creanțe | 212.753 | 218.094 | 228.623 | 252.957 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 14.283 | 9.225 | 7.563 | 5.292 | 60.303 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 450 |
| Cheltuieli în avans | 160 | 319 | 478 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 3.568 | 1.589 | 12.609 | 716 | 13.901 | 13.197 | 13.197 | 13.197 | 13.197 | 13.197 | 2.587 |
| Capitaluri proprii | 278.628 | 236.049 | 224.055 | 257.533 | 46.402 | -13.191 | -13.191 | -13.191 | -13.191 | -13.191 | -1.763 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.07.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTINUUM SPACE SRL |
| Nr. reg. com. | J2015009337408 |
| EUID | ROONRC.J2015009337408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-07-29 |
| Sediu social | Bld. Lacul Tei, 71, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD LACUL TEI, NR.71, BL.18, SC.B, ET.10, AP.87 |
| Telefon | 0744651823 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXANDER TRADE TEAM SRL | aceeași clădire |
| ANCA PHOTOEMOTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AVANTGARDE INVESTCONSULTING SRL | aceeași clădire |
| B.A.T. ROM BRAGOLI AUTOTRANSPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEYOND BUSINESS SCHOOL S.R.L. | aceeași clădire |
| CLOUD ASSETS MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| COM-ALIMENT N.N.95 SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONTPRIM COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISTEEA S.R.L. | aceeași clădire |
| DEEP JEANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXPAT ADVISORY S.R.L. | aceeași clădire |
| EYE MEDIA MANAGEMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8559 | 2022 – 2025 |
| 8560 | 2015 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (23)
Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (28)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25