INOMEC ENGINEERING S.R.L.
CUI 34835340 · J2019002914226
INOMEC ENGINEERING S.R.L. are CUI 34835340, nr. de înregistrare J2019002914226, înmatriculată pe 10.09.2019. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 63.813 lei, profit net 40.464 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 64 mii lei · mediana 172 mii lei | 37% din mediană |
| Profit net | 40 mii lei · mediana 31 mii lei | 128% din mediană |
| Marjă netă | 63.4% · mediana 23.7% | 268% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 63.813 | — | 123.928 | 11.575 | 22.259 | 37.516 | 40.525 | 60.058 | 72.476 | 68.924 | 29.784 |
| Venituri totale | 64.110 | 0 | 123.928 | 11.580 | 22.259 | 37.516 | 40.573 | 60.164 | 72.587 | 68.924 | 112.977 |
| Cheltuieli totale | 16.579 | — | 6.997 | 7.665 | 11.297 | 20.049 | 39.289 | 47.514 | 58.109 | 73.056 | 84.283 |
| Profit / pierdere brută | 47.531 | 0 | 116.931 | 3.915 | 10.962 | 17.467 | 1.284 | 12.650 | 14.478 | -4.132 | 28.694 |
| Profit / pierdere netă | 40.464 | 0 | 101.204 | 3.574 | 10.374 | 16.342 | 723 | 11.247 | 13.456 | -5.897 | 27.800 |
| Active imobilizate | 3.379 | 3.379 | 5.216 | — | — | — | — | 1.300 | 2.599 | 10.136 | 18.023 |
| Active circulante | 60.465 | 9.146 | 106.724 | 6.346 | 46.881 | 41.730 | 20.163 | 17.407 | 39.290 | 19.038 | 20.276 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 17 | — | 1 |
| Creanțe | 11.722 | 4.959 | 4.872 | 5.102 | 19.698 | 36.073 | 455 | 3.894 | 5.244 | 1.691 | -1.044 |
| Casa și conturi la bănci | 48.743 | 4.187 | 101.852 | 1.244 | 27.183 | 5.657 | 19.708 | 13.513 | 34.029 | 17.347 | 21.319 |
| Cheltuieli în avans | — | 9.179 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 3.819 | 2.323 | 5.603 | 1.223 | 2.527 | 7.750 | 2.455 | 1.902 | 6.330 | 7.071 | 10.299 |
| Capitaluri proprii | 60.025 | 19.381 | 106.337 | 5.123 | 44.354 | 33.980 | 17.708 | 16.805 | 35.559 | 22.103 | 28.000 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 320 | 320 | 310 | 310 | 310 | 380 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 10.09.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INOMEC ENGINEERING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002914226 |
| EUID | ROONRC.J2019002914226 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-09-10 |
| Sediu social | Aleea Decebal, 3, camera 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA DECEBAL, NR.3, CAMERA 1, BL.B2, SC.A, ET.PARTER, AP.2 |
| Telefon | 0740197102 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACORD BUSINESS TECHNOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| CRUNCH SRL | aceeași clădire |
| MAGHERCĂ IOANA S.R.L. | aceeași clădire |
| ONCOLOGY PERFORMANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| HYBRID SYS S.R.L. | 41 m |
| HYBRIDSPARK S.R.L. | 41 m |
| KDS-GHE S.R.L. | 41 m |
| LAUR CONSTRUCT INTERNAŢIONAL SRL inactiv | 41 m |
| SKY FLEET S.R.L. | 41 m |
| USA FLEET S.R.L. | 41 m |
| CURSURI DE DJ 1ST BIT S.R.L. | 46 m |
| DARAL INTERNAŢIONAL SRL inactiv | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 7020 | 2025 |
| 7022 | 2022 – 2024 |
| 2932 | 2019 – 2021 |
| 7311 | 2015 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Iaşi
| 1962895 | TOPAZ SRL |
| 1977578 | EUROPEAN EXPERT SRL |
| 4189248 | FERANG IMPEX SRL |
| 4254532 | A & D NERIO SRL |
| 6042234 | NICKROM MEM SRL |
| 6307986 | HIS IMPEX SRL |
| 6448500 | T.G.H. SRL |
| 8357425 | EXPERT MOLDOVA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25