Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ETA-MAR COMEXIM S.R.L.

CUI 34844390 · J2015000672209

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ETA-MAR COMEXIM S.R.L. are CUI 34844390, nr. de înregistrare J2015000672209, înmatriculată pe 03.08.2015. Sediul social e în Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 1.140.616 lei, profit net 65.227 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 11 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,1 mil lei · mediana 199 mii lei 574% din mediană
Profit net 65 mii lei · mediana 3 mii lei de 23× mediana
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 5.7% · mediana 1.6% 356% din mediană
Cifră pe salariat 1,1 mil lei · mediana 224 mii lei 510% din mediană

Comparat cu 270.672 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,1 mil lei
2015: 94 mii lei 152016: 721 mii lei 162017: 1,1 mil lei 172018: 1,6 mil lei 182024: 1,4 mil lei 242025: 1,1 mil lei 25
Profit net 65 mii lei
2015: 4 mii lei 152016: 62 mii lei 162017: 103 mii lei 172018: 174 mii lei 182024: 93 mii lei 242025: 65 mii lei 25
Salariați 1
2015: 1 152024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242018201720162015
Cifra de afaceri netă1.140.6161.382.0261.617.6481.082.486720.52693.949
Venituri totale1.140.6161.382.0261.617.6481.083.602723.93194.031
Cheltuieli totale1.062.9651.270.9541.427.138967.552646.96387.295
Profit / pierdere brută77.651111.072190.510116.05076.9686.736
Profit / pierdere netă65.22793.300174.333103.43362.4903.915
Active imobilizate00——585585
Active circulante729.245623.490385.826207.649112.61441.176
Stocuri633.507462.213306.455168.432100.41240.899
Creanțe52.143118.89476.4591.600900200
Casa și conturi la bănci43.59542.3832.91237.61711.30277
Datorii118.30277.7748.35937.61146.59437.646
Capitaluri proprii610.943545.716377.467170.03866.6054.115
Capital subscris vărsat—————200
Număr mediu de salariați11———1

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 03.08.2015
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Haţeg
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCETA-MAR COMEXIM S.R.L.
Nr. reg. com.J2015000672209
EUIDROONRC.J2015000672209
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2015-08-03
Sediu socialStr. Sarmizegetusa, Orş. Haţeg, HUNEDOARA
Domiciliu fiscalJUD. HUNEDOARA, ORŞ. HAŢEG, STR. SARMIZEGETUSA, BL.17A, ET.PARTER, AP.4
Telefon0760619332
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACTIVFIT CHALLENGE S.R.L. aceeași clădire
ADAROBERT S.R.L. inactiv aceeași clădire
ADE ROM CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
ANYI LEEYE SRL aceeași clădire
BENAN SERVICE S.R.L. aceeași clădire
CM LUXUS FASSADEN S.R.L. aceeași clădire
COMEXAL LIANA SRL inactiv aceeași clădire
CONAS CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
CRIS DECOFLOR S.R.L. inactiv aceeași clădire
CRISDOR FLOWER S.R.L. aceeași clădire
CRISFIC BUSINESS S.R.L. inactiv aceeași clădire
DAB IMPEX SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112015 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (9)

34453286 CRISFIC BUSINESS S.R.L. inactiv
36137646 SORY VIP FOOD SRL
37085340 SERJAUTO MOB S.R.L.
37181755 ANYI LEEYE SRL
37524497 JADE CORAL SRL
41707140 CHIRIAC VALENTINA ALINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
43841660 EUMAX MARKET SUCCES S.R.L.
45045495 ONLY YOSUM S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (9)

471147124721472247234724472547264727

Alte firme din Hunedoara

375019 LA OLTEANU COM 93 SRL
2092108 PLAST PRODCOM SRL
2092175 LECONFEX SRL
2092248 PROD COM NADINA SRL
2092396 TRATIM IMPEX SRL
2092507 CONSUMCOOP PUI SOCIETATE COOPERATIVĂ
2092590 COM CLUB 2000 SRL
2092639 CONSUMCOOP BRAD SOCIETATE COOPERATIVĂ

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25