Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ASTELIA MEDICAL CENTER SRL

CUI 34866711 · J2015000325361

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ASTELIA MEDICAL CENTER SRL are CUI 34866711, nr. de înregistrare J2015000325361, înmatriculată pe 07.08.2015. Sediul social e în Loc. Babadag, Oraş Babadag, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8621. În 2025: cifră de afaceri 323.147 lei, profit net 23.785 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 114%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 11 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 323 mii lei · mediana 220 mii lei 147% din mediană
Profit net 24 mii lei · mediana 40 mii lei 59% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană
Marjă netă 7.4% · mediana 22.2% 33% din mediană

Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 323 mii lei
2024: 151 mii lei 242025: 323 mii lei 25
Profit net 24 mii lei
2024: 22 mii lei 242025: 24 mii lei 25
Salariați 0
2024: 2 242025: 0 25
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20252024
Cifra de afaceri netă323.147151.173
Venituri totale323.147151.175
Cheltuieli totale292.042128.826
Profit / pierdere brută31.10522.349
Profit / pierdere netă23.78522.349
Active imobilizate11.622536
Active circulante322.43853.616
Stocuri2.7601.300
Creanțe261.9196.801
Casa și conturi la bănci57.75945.515
Datorii287.72631.603
Capitaluri proprii46.33422.549
Capital subscris vărsat—200
Număr mediu de salariați02

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 07.08.2015
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Babadag
CAEN principal8621
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCASTELIA MEDICAL CENTER SRL
Nr. reg. com.J2015000325361
EUIDROONRC.J2015000325361
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2015-08-07
Sediu socialStr. Republicii, 100, camera nr.3, Orş. Babadag, TULCEA
Domiciliu fiscalJUD. TULCEA, ORŞ. BABADAG, STR. REPUBLICII, NR.100, CAMERA NR.3, BL.78, SC.A.2, ET.3, AP.7
Telefon0765213130
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADI FAN MOTO S.R.L. aceeași clădire
ALLEGRA MEDICAL CENTER SRL aceeași clădire
ALLEGRIA MEDICAL CENTER S.R.L. aceeași clădire
ALYSIN COMPANY S.R.L. inactiv aceeași clădire
ARVASSTONE SOR S.R.L. aceeași clădire
ATELIERUL SIEIM S.R.L. aceeași clădire
BABADAG COOPERATIVA AGRICOLĂ aceeași clădire
BIRSAN GROUP S.R.L. aceeași clădire
BLUE LINE C & M CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
BOMBONICA COMERȚ TRANSPORT S.R.L. aceeași clădire
BRILIANT WASH CARPET S.R.L. aceeași clădire
BUICĂ DANIELA SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

86212025
86902024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (19)

Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

22612825 ALLEGRA FARM SRL
23419670 ALLEGRA MEDICAL CENTER SRL
31526081 STERAX STAR SRL
31800216 ANA HARALAMBIE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
32332326 NEACŞU M. NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
32653660 GMC PROFI - CLEAN SRL
32653679 TEO DDDCONS SRL
34181637 CRISTALY TRUCK S.R.L.
34807014 PINTILIE I. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
37523858 BULACU T. ŞTEFAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
39214182 PLAY 4 FUN GAMING S.R.L.
42170183 ADI FAN MOTO S.R.L.

CAEN autorizat (2)

86218622

Alte firme din Tulcea

2376991 DR.ZAHARCU SRL
6631728 CAROM SRL
14341563 SERV. MED. DR. ANDREI LILIANA SRL
14347140 PRO MED SRL
15547163 CABINET MEDICAL DR. LUCA EMILIA SRL
15582730 CABINET MEDICAL DR. DRAGULINESCU SRL
16796383 VISA MED SRL
17074207 MEDI-SERV SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25