CRISCONS DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 34870771 · J2017000128511
CRISCONS DISTRIBUTION S.R.L. are CUI 34870771, nr. de înregistrare J2017000128511, înmatriculată pe 10.03.2017. Sediul social e în Sat Ştefăneşti, Comuna Ileana, jud. Călăraşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4647. În 2025: cifră de afaceri 516.521 lei, pierdere netă 79.600 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-01 | COMUNA GALBINASI (PRIMARIA) | Arbori (Rev.2) | 62 mii lei |
| 2024-02-28 | COMUNA GALBINASI (PRIMARIA) | Lucrari de montaj (Rev.2) | 15 mii lei |
| 2024-02-20 | COMUNA GALBINASI (PRIMARIA) | Iluminat stradal (Rev.2) | 64 mii lei |
| 2024-02-13 | Comuna Belciugatele | Iluminat stradal (Rev.2) | 8 mii lei |
| 2023-12-12 | Comuna Belciugatele | Iluminat stradal (Rev.2) | 25 mii lei |
| 2023-10-27 | COMUNA GALBINASI (PRIMARIA) | Iluminat stradal (Rev.2) | 7 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 517 mii lei · mediana 199 mii lei | 260% din mediană |
| Profit net | -80 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -15.4% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 516.521 | 442.364 | 319.837 | 252.086 | 27.647 | 78.777 | 55.719 | 131.054 | 207.304 | 254.201 | 35.900 |
| Venituri totale | 516.527 | 442.370 | 319.837 | 252.086 | 27.648 | 78.777 | 55.719 | 131.054 | 207.309 | 254.201 | 35.900 |
| Cheltuieli totale | 580.631 | 222.394 | 346.935 | 158.713 | 10.438 | 44.057 | 29.537 | 109.601 | 128.737 | 114.815 | 11.323 |
| Profit / pierdere brută | -64.104 | 219.976 | -27.098 | 93.373 | 17.210 | 34.720 | 26.182 | 21.453 | 78.572 | 139.386 | 24.577 |
| Profit / pierdere netă | -79.600 | 206.705 | -30.296 | 89.027 | 16.381 | 32.357 | 24.510 | 17.521 | 72.353 | 131.760 | 23.500 |
| Active imobilizate | 41.966 | 22.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 295.557 | 352.655 | 281.553 | 267.636 | 175.008 | 195.124 | 202.429 | 183.079 | 232.162 | 183.028 | 24.777 |
| Creanțe | 34.059 | 28.117 | 160.136 | 121.283 | 16.337 | 16.337 | 16.462 | 17.789 | 25.577 | 12.740 | 12.500 |
| Casa și conturi la bănci | 261.498 | 324.538 | 121.417 | 146.353 | 158.671 | 178.787 | 185.967 | 165.290 | 206.585 | 170.288 | 12.277 |
| Datorii | 291.960 | 249.492 | 156.390 | 112.176 | 19.548 | 39.664 | 46.969 | 27.620 | 76.702 | 27.568 | 1.077 |
| Capitaluri proprii | 45.563 | 125.163 | 125.163 | 155.460 | 155.460 | 155.460 | 155.460 | 155.459 | 155.460 | 155.460 | 23.700 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 3 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 09.03.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara |
| CAEN principal | 4647 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRISCONS DISTRIBUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017000128511 |
| EUID | ROONRC.J2017000128511 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-10 |
| Sediu social | , CAMERA 1, Sat Ştefăneşti Com. Ileana, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT ŞTEFĂNEŞTI COM. ILEANA, , CAMERA 1 |
| Telefon | 0741585343 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4647 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (36)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25