BEST SECURITY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 34925958 · J13/3806/2017
BEST SECURITY MANAGEMENT S.R.L. are CUI 34925958, nr. de înregistrare J13/3806/2017, înmatriculată pe 28.11.2017. Sediul social e în Comuna Cumpăna, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2022: cifră de afaceri 1.500 lei, profit net 438 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -367 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 1.500 | 1.500 | 763 | 4.500 | 4.845 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 1.500 | 1.500 | 763 | 4.500 | 4.845 |
| Cheltuieli totale | 367 | 2.306 | 2.991 | 1.022 | 1.344 | 587 | 4.590 | — |
| Profit / pierdere brută | -367 | -2.306 | -2.991 | 478 | 156 | 176 | -90 | 4.845 |
| Profit / pierdere netă | -367 | -2.306 | -2.991 | 438 | 111 | 153 | -225 | 4.700 |
| Active circulante | 2.096 | 2.106 | 2.396 | 5.387 | 4.949 | 5.141 | 4.965 | 5.720 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 4.075 |
| Creanțe | 2 | 2 | 2 | 7 | 47 | — | 4.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.094 | 2.104 | 2.394 | 5.380 | 4.902 | 5.141 | 465 | 1.645 |
| Datorii | 2.373 | 2.016 | 0 | 0 | 0 | 303 | 280 | 820 |
| Capitaluri proprii | -277 | 90 | 2.396 | 5.387 | 4.949 | 4.838 | 4.685 | 4.900 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 28.11.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie |
| CAEN principal | 4791 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEST SECURITY MANAGEMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/3806/2017 |
| EUID | ROONRC.J13/3806/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-28 |
| Sediu social | Str. CRINULUI, 45, Construcţia C1, Com. Cumpăna, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, COM. CUMPĂNA, STR. CRINULUI, NR.45, CONSTRUCŢIA C1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV ANDRA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALCON GRUP 2001 SRL | aceeași clădire |
| ANDAR COMTRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATELIER BEAUTY & BARBER S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVARO ALIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELAN MAG & CO S.R.L. | aceeași clădire |
| FRIGO LAND SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| KARA-KIZ MARKET SRL inactiv | aceeași clădire |
| LUEM MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| LUMIERE BEAUTIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| MH PRO TRANSPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MHSHOP S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4791 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08