NATYLORY S.R.L.
CUI 34929232 · J4/872/2015
NATYLORY S.R.L. are CUI 34929232, nr. de înregistrare J4/872/2015, înmatriculată pe 26.08.2015. Sediul social e în Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4333. În 2025: cifră de afaceri 208.242 lei, profit net 52.793 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-02-22 | COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU | Lucrari de constructii (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2024-02-22 | COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU | Lucrari de constructii (Rev.2) | 8 mii lei |
| 2024-02-16 | COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU | Lucrari de constructii (Rev.2) | 23 mii lei |
| 2023-12-12 | COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU | Lucrari de renovare (Rev.2) | 70 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 208 mii lei · mediana 221 mii lei | 94% din mediană |
| Profit net | 53 mii lei · mediana 19 mii lei | 283% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 25.4% · mediana 9.3% | 273% din mediană |
| Cifră pe salariat | 104 mii lei · mediana 141 mii lei | 74% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 208.242 | 209.295 | 285.657 | 197.432 | 154.893 | 47.187 | — | — | — | 990 | 3.610 |
| Venituri totale | 208.410 | 209.302 | 285.837 | 197.440 | 154.893 | 47.187 | 0 | 0 | 0 | 990 | 3.610 |
| Cheltuieli totale | 153.533 | 199.509 | 180.767 | 157.638 | 41.962 | 24.630 | — | — | — | — | 21 |
| Profit / pierdere brută | 54.877 | 9.793 | 105.070 | 39.802 | 112.931 | 22.557 | 0 | 0 | 0 | 990 | 3.589 |
| Profit / pierdere netă | 52.793 | 7.700 | 102.212 | 37.828 | 111.321 | 22.121 | 0 | 0 | 0 | 960 | 3.480 |
| Active imobilizate | 162.831 | 45.572 | 4.628 | 5.333 | 2.587 | 3.292 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 71.478 | 119.105 | 183.206 | 119.830 | 140.120 | 26.979 | 4.640 | 4.640 | 4.640 | 4.640 | 3.754 |
| Stocuri | — | 3.723 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | — | 10.018 | 881 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 71.478 | 115.382 | 173.188 | 118.949 | 140.120 | 26.979 | 4.640 | 4.640 | 4.640 | 4.640 | 3.754 |
| Datorii | 69.494 | 13.655 | 5.512 | 9.053 | 4.425 | 3.310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 |
| Capitaluri proprii | 164.815 | 151.022 | 182.322 | 116.110 | 138.282 | 26.961 | 4.640 | 4.640 | 4.640 | 4.640 | 3.680 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.08.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4333 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NATYLORY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J04/872/2015 |
| EUID | ROONRC.J4/872/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-08-26 |
| Sediu social | Str. Principală, 201, Sat Mărgineni Com. Mărgineni, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, SAT MĂRGINENI COM. MĂRGINENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.201 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MATELECTERM S.R.L. inactiv | 289 m |
| CRIS & SEBI FAMILY S.R.L. | 431 m |
| ANEX FRUCT 99 S.R.L. | 535 m |
| LU-K DELIVERY TRANSPORT S.R.L. | 556 m |
| KEY HERCIU SRL inactiv | 584 m |
| BUILD & SHINE SOLUTION S.R.L. | 647 m |
| CHR PRIME S.R.L. | 666 m |
| CREATIV AMENAJARI S.R.L. | 668 m |
| ROSEB TRUCK LOG S.R.L. | 712 m |
| DANI-ROBI MIXT SRL | 732 m |
| ACWEBMEDIA CREATIVE S.R.L. | 738 m |
| BANPAD SERVICII 2024 S.R.L. | 802 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4333 | 2019 – 2025 |
| 7022 | 2015 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25