APE REPEZI SRL
CUI 34936671 · J35/2040/2015
APE REPEZI SRL are CUI 34936671, nr. de înregistrare J35/2040/2015, înmatriculată pe 27.08.2015. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2024: cifră de afaceri 3.320 lei, pierdere netă 2.200 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 3.320 | 9.440 | 3.480 | 16.650 | 14.570 | 9.373 | 13.659 | 13.754 | 4.520 | 14.759 |
| Venituri totale | 0 | 3.320 | 9.440 | 3.480 | 16.650 | 14.570 | 9.384 | 13.659 | 13.754 | 4.520 | 14.759 |
| Cheltuieli totale | 1.794 | 5.520 | 9.363 | 1.845 | 2.040 | 2.093 | 5.952 | 11.296 | 5.682 | 12.206 | 807 |
| Profit / pierdere brută | -1.794 | -2.200 | 77 | 1.635 | 14.610 | 12.477 | 3.432 | 2.363 | 8.072 | -7.686 | 13.952 |
| Profit / pierdere netă | -1.794 | -2.200 | -215 | 1.531 | 14.110 | 12.080 | 3.151 | 1.953 | 7.659 | -7.822 | 13.509 |
| Active circulante | 19.610 | 20.116 | 19.933 | 20.298 | 47.290 | 31.689 | 18.653 | 15.553 | 13.946 | 5.887 | 14.734 |
| Creanțe | 2.103 | 2.103 | 6.464 | 1.586 | 1.586 | 636 | 636 | 168 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.507 | 18.013 | 13.469 | 18.712 | 45.704 | 31.053 | 18.017 | 15.385 | 13.946 | 5.887 | 14.734 |
| Datorii | 9.026 | 7.738 | 5.355 | 5.505 | 2.450 | 959 | 3 | 54 | 400 | 0 | 1.025 |
| Capitaluri proprii | 10.584 | 12.378 | 14.578 | 14.793 | 44.840 | 30.730 | 18.650 | 15.499 | 13.546 | 5.887 | 13.709 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.08.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | APE REPEZI SRL |
| Nr. reg. com. | J35/2040/2015 |
| EUID | ROONRC.J35/2040/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-08-27 |
| Sediu social | Str. Horia, 97/A, MANSARDA, CAMERA 1, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. HORIA, NR.97/A, MANSARDA, CAMERA 1 |
| Telefon | 0728957631 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PEPETOUR SRL | aceeași clădire |
| D & A EVENTS SRL | 40 m |
| CLUBUL MUŞCHETARILOR SRL inactiv | 54 m |
| CREDIT INSTANT SRL inactiv | 54 m |
| DANIEL & LARISA SRL inactiv | 54 m |
| WEST ARTE GALLERY SRL | 54 m |
| TUBINO CAFE SRL | 69 m |
| TUBINO EVENIMENTE S.R.L. | 69 m |
| BATCOST IMPEX SRL inactiv | 94 m |
| VEST SRL inactiv | 100 m |
| ASETA PRODUCTION SRL | 101 m |
| MELANY BEAUTY CENTER S.R.L. | 101 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Timiş
| 1813168 | RAINBOW SRL |
| 1850980 | LACUL LEBEDELOR SRL |
| 4913757 | ITT CONECT CONTROL SRL |
| 6470036 | ERIMAR SRL |
| 11419617 | MGA MOD TEX SRL |
| 14270403 | ELAINE SRL |
| 14363154 | MONDO LIFE SRL |
| 15240303 | GABRIELA LUX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25