ROTOGRAF SERVPRINT S.R.L.
CUI 34967066 · J33/1531/2021
ROTOGRAF SERVPRINT S.R.L. are CUI 34967066, nr. de înregistrare J33/1531/2021, înmatriculată pe 17.08.2021. Sediul social e în Oraş Salcea, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 1812. În 2021: cifră de afaceri 265.739 lei, profit net 125.150 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 266 mii lei · mediana 254 mii lei | 104% din mediană |
| Profit net | 125 mii lei · mediana 7 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 47.1% · mediana 3% | de 16× mediana |
| Cifră pe salariat | 266 mii lei · mediana 162 mii lei | 164% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 265.739 | 546.726 | 462.119 | 466.748 | 370.325 | 125.830 | 3.945 |
| Venituri totale | 265.739 | 546.728 | 462.128 | 466.750 | 370.325 | 125.830 | 3.945 |
| Cheltuieli totale | 134.731 | 527.709 | 346.599 | 385.329 | 361.048 | 57.339 | 16.465 |
| Profit / pierdere brută | 131.008 | 19.019 | 115.529 | 81.421 | 9.277 | 68.491 | -12.520 |
| Profit / pierdere netă | 125.150 | 12.426 | 110.908 | 76.754 | 5.573 | 67.233 | -12.638 |
| Active imobilizate | 13.269 | 13.333 | 14.092 | 16.241 | 13.528 | 13.593 | 503 |
| Active circulante | 561.747 | 520.877 | 511.320 | 401.973 | 216.655 | 106.047 | 8.713 |
| Stocuri | 547.862 | 405.299 | 404.039 | 226.597 | 82.822 | 84.481 | 1.676 |
| Creanțe | 13.765 | 35.432 | 39.509 | 172.495 | 23.409 | 2.506 | 4.032 |
| Casa și conturi la bănci | 120 | 80.146 | 67.772 | 2.881 | 110.424 | 19.060 | 3.005 |
| Cheltuieli în avans | 93.131 | 80.742 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 282.540 | 354.495 | 277.381 | 281.091 | 169.814 | 64.845 | 21.654 |
| Capitaluri proprii | 385.607 | 260.457 | 248.031 | 137.123 | 60.369 | 54.795 | -12.438 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 16.08.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 1812 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROTOGRAF SERVPRINT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/1531/2021 |
| EUID | ROONRC.J33/1531/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-17 |
| Sediu social | Str. Liliacului, 4, 727475, Orş. Salcea, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, ORŞ. SALCEA, STR. LILIACULUI, NR.4, 727475 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DENDER CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| JUANIN DESIGN CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| VITALLIS DEAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMAL CONSTRUCȚII CIVILE S.R.L. | 157 m |
| EMMA BEAUTY STYLE S.R.L. | 157 m |
| EVI TERMO STIL S.R.L. inactiv | 157 m |
| FIERO MAT BEST S.R.L. | 157 m |
| GIRIGAN MIXT S.R.L. | 157 m |
| METALYANIS S.R.L. | 157 m |
| ELGUGI SRL | 222 m |
| EVEN COOKIE PRESS S.R.L. | 333 m |
| PIZZERIA ALMA S.R.L. | 333 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1812 | 2015 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 21167142 | VITALLIS DEAL S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Suceava
| 717847 | MUSATINII SA |
| 738963 | HARD ELECTRONICS SRL |
| 3527600 | CELESTIN GROUP S.R.L. |
| 4868028 | NORD CARTA SRL |
| 6338648 | FRETTA SRL |
| 6450799 | TERRA DESIGN SRL |
| 7819410 | EXSYSTEM SRL |
| 8905196 | TIPOFFSET SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25