VRÂNCEANU GSM SRL
CUI 34999700 · J13/2013/2015
VRÂNCEANU GSM SRL are CUI 34999700, nr. de înregistrare J13/2013/2015, înmatriculată pe 14.09.2015. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9512. În 2025: cifră de afaceri 151.859 lei, pierdere netă 34.993 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 152 mii lei · mediana 66 mii lei | 229% din mediană |
| Profit net | -35 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -23% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 152 mii lei · mediana 84 mii lei | 182% din mediană |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 151.859 | 170.800 | 152.359 | 189.563 | 124.434 | 305.698 | 221.712 | 130.687 | 172.723 | 111.916 | 17.175 |
| Venituri totale | 152.380 | 170.800 | 152.359 | 189.563 | 124.434 | 305.698 | 221.712 | 130.687 | 172.723 | 111.916 | 17.175 |
| Cheltuieli totale | 186.801 | 177.670 | 226.528 | 241.000 | 249.319 | 202.747 | 235.162 | 134.957 | 110.376 | 103.433 | 11.855 |
| Profit / pierdere brută | -34.421 | -6.870 | -74.169 | -51.437 | -124.885 | 102.951 | -13.450 | -4.270 | 62.347 | 8.483 | 5.320 |
| Profit / pierdere netă | -34.993 | -8.581 | -75.692 | -53.332 | -126.130 | 100.008 | -15.667 | -7.820 | 60.620 | 6.687 | 4.805 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 190 | 444 |
| Active circulante | 3.163 | 24.655 | 13.688 | 12.356 | 16.596 | 110.607 | 80.552 | 77.177 | 85.297 | 61.353 | 18.048 |
| Stocuri | 188 | 23.819 | 601 | 430 | 392 | 1.305 | — | 4.241 | — | — | 6.128 |
| Creanțe | 2.659 | 649 | 8.614 | 11.119 | 15.440 | 65.396 | 70.306 | 65.056 | 77.623 | 9.500 | 9.500 |
| Casa și conturi la bănci | 316 | 187 | 4.473 | 807 | 764 | 43.906 | 10.246 | 7.880 | 7.674 | 51.853 | 2.420 |
| Datorii | 201.445 | 187.944 | 168.396 | 91.372 | 42.280 | 10.162 | 103.799 | 84.757 | 12.958 | 49.851 | 13.487 |
| Capitaluri proprii | -198.282 | -163.289 | -154.708 | -79.016 | -25.684 | 100.445 | -23.247 | -7.580 | 72.339 | 11.692 | 5.005 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Patrimoniul regiei | — | — | — | — | — | — | — | — | 27 | — | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.09.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 9512 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VRÂNCEANU GSM SRL |
| Nr. reg. com. | J13/2013/2015 |
| EUID | ROONRC.J13/2013/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-09-14 |
| Sediu social | Str. Crinului, 57, Lot 2, Constructie C2, Camera 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CRINULUI, NR.57, LOT 2, CONSTRUCTIE C2, CAMERA 1 |
| Telefon | 0768012449 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2 ANDU GAZ VERIFICĂRI S.R.L. | aceeași clădire |
| ARMONIA PLAYGROUND S.R.L. | aceeași clădire |
| AS DECO D&D S.R.L. | aceeași clădire |
| ASANA-2004 SRL inactiv | aceeași clădire |
| BAVARIA SERVICE SRL | aceeași clădire |
| BAVARIA SRL | aceeași clădire |
| BOGOTA COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARGO DAVY SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARIREM S.R.L. | aceeași clădire |
| CORAL AQUA NOVA SRL | aceeași clădire |
| CĂRĂRI ÎN OGLINDA TIMPULUI S.R.L. | aceeași clădire |
| DCE BAKERY HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9512 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-23 · ONRC: 2026-11-08