ARA C-HR SRL
CUI 35015330 · J2015011393403
ARA C-HR SRL are CUI 35015330, nr. de înregistrare J2015011393403, înmatriculată pe 17.09.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7820. În 2025: cifră de afaceri 284.550 lei, profit net 133.447 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 285 mii lei · mediana 188 mii lei | 151% din mediană |
| Profit net | 133 mii lei · mediana 26 mii lei | 521% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 46.9% · mediana 15.2% | 309% din mediană |
| Cifră pe salariat | 142 mii lei · mediana 127 mii lei | 112% din mediană |
Comparat cu 43.045 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 284.550 | 279.935 | 265.580 | 243.480 | 235.296 | 213.500 | 243.760 | 284.502 | 211.488 | 157.428 | 19.923 |
| Venituri totale | 284.710 | 279.940 | 265.580 | 243.480 | 235.296 | 221.666 | 243.760 | 284.502 | 211.488 | 157.428 | 19.923 |
| Cheltuieli totale | 148.416 | 124.523 | 143.709 | 107.932 | 109.928 | 91.306 | 63.448 | 44.290 | 66.443 | 21.854 | 12.895 |
| Profit / pierdere brută | 136.294 | 155.417 | 121.871 | 135.548 | 125.368 | 130.360 | 180.312 | 240.212 | 145.045 | 135.574 | 7.028 |
| Profit / pierdere netă | 133.447 | 152.617 | 119.267 | 133.112 | 123.015 | 128.383 | 177.875 | 237.367 | 142.930 | 130.850 | 6.430 |
| Active imobilizate | 2.233 | 0 | 677 | 790 | 869 | 632 | 764 | 1.053 | 632 | 321 | 3.726 |
| Active circulante | 192.641 | 157.891 | 147.093 | 136.286 | 134.036 | 130.972 | 306.506 | 238.726 | 149.538 | 132.928 | 14.138 |
| Creanțe | 184.669 | 136.741 | 138.685 | 125.907 | 88.983 | 94.884 | 138.718 | 47.868 | 118.445 | 129.945 | 4.550 |
| Casa și conturi la bănci | 7.972 | 21.150 | 8.408 | 10.379 | 45.053 | 36.088 | 167.788 | 190.858 | 31.093 | 2.983 | 9.588 |
| Cheltuieli în avans | 853 | 1.232 | 529 | 290 | 81 | 329 | 237 | — | — | — | — |
| Datorii | 62.030 | 6.265 | 28.792 | 4.014 | 3.874 | 3.310 | 3.604 | 2.171 | 7.000 | 2.199 | 11.234 |
| Capitaluri proprii | 133.697 | 152.858 | 119.507 | 133.352 | 131.112 | 128.623 | 303.903 | 237.608 | 143.170 | 131.050 | 6.630 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 18.12.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARA C-HR SRL |
| Nr. reg. com. | J2015011393403 |
| EUID | ROONRC.J2015011393403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-09-17 |
| Sediu social | Str. Cireşoaia, 108, CONSTRUCŢIA C2, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CIREŞOAIA, NR.108, CONSTRUCŢIA C2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMED CONSULT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ITCE EURO CONSULT SRL | aceeași clădire |
| LEGACY CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART ARHIV S.R.L. | aceeași clădire |
| CARDICONTROL SRL | 15 m |
| IOANA MARINESCU COACHING SRL | 35 m |
| PINKOLOGY SRL | 38 m |
| ARTIX COMPLETE CONCEPT SRL inactiv | 39 m |
| TELEVISION MEDIA SRL inactiv | 43 m |
| PONTE ACTIV SRL inactiv | 44 m |
| TERAPIE INTEGRALA SRL inactiv | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 7820 | 2025 |
| 7830 | 2023 – 2024 |
| 6920 | 2022 |
| 7830 | 2015 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 17880333 | ITCE EURO CONSULT SRL |
| 33316671 | ARYA ETAR SRL |
| 37411013 | SMART ARHIV S.R.L. |
| 43864574 | CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L. |
| 50562501 | LEGACY CONSULT S.R.L. |
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25