LORAZ SMART EXPERT SRL
CUI 35128291 · J2015001491298
LORAZ SMART EXPERT SRL are CUI 35128291, nr. de înregistrare J2015001491298, înmatriculată pe 15.10.2015. Sediul social e în Loc. Mizil, Oraş Mizil, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7490. În 2025: cifră de afaceri 129.620 lei, profit net 42.666 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-15 | SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI | Servicii de asistenta tehnica (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2023-12-20 | SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI | Servicii de asistenta tehnica (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2023-10-19 | SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI | Servicii de asistenta tehnica (Rev.2) | 300 lei |
| 2023-10-19 | SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI | Servicii de asistenta tehnica (Rev.2) | 300 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 130 mii lei · mediana 124 mii lei | 104% din mediană |
| Profit net | 43 mii lei · mediana 17 mii lei | 256% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 32.9% · mediana 19.4% | 170% din mediană |
| Cifră pe salariat | 130 mii lei · mediana 172 mii lei | 75% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 129.620 | 128.101 | 188.422 | 178.179 | 162.543 | 114.210 | 126.640 | 126.965 | 84.255 | 72.825 | 19.854 |
| Venituri totale | 129.687 | 128.177 | 188.427 | 178.193 | 185.050 | 118.711 | 126.641 | 126.965 | 84.256 | 72.826 | 19.854 |
| Cheltuieli totale | 80.305 | 86.817 | 67.421 | 51.078 | 50.046 | 34.005 | 41.526 | 42.119 | 29.717 | 37.351 | 4.130 |
| Profit / pierdere brută | 49.382 | 41.360 | 121.006 | 127.115 | 135.004 | 84.706 | 85.115 | 84.846 | 54.539 | 35.475 | 15.724 |
| Profit / pierdere netă | 42.666 | 35.379 | 119.159 | 125.490 | 133.574 | 83.220 | 83.849 | 83.576 | 53.697 | 33.357 | 15.211 |
| Active imobilizate | 9.358 | 12.470 | 7.489 | 9.013 | 10.536 | 12.059 | — | — | — | — | 519 |
| Active circulante | 90.995 | 71.145 | 143.732 | 174.470 | 152.597 | 88.844 | 99.395 | 135.080 | 81.098 | 52.064 | 15.582 |
| Stocuri | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | — |
| Creanțe | 29.410 | 19.951 | 105.334 | 97.320 | 11.750 | 7.997 | 5.897 | 8.341 | 4.400 | 5.850 | 450 |
| Casa și conturi la bănci | 61.555 | 51.164 | 38.368 | 77.120 | 140.817 | 80.817 | 93.468 | 126.709 | 76.668 | 46.184 | 15.132 |
| Datorii | 8.827 | 12.533 | 31.822 | 57.753 | 8.145 | 7.910 | 5.412 | 6.314 | 4.330 | 18.467 | 690 |
| Capitaluri proprii | 91.526 | 71.082 | 119.399 | 125.730 | 154.988 | 92.993 | 93.983 | 128.766 | 76.768 | 33.597 | 15.411 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.10.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil |
| CAEN principal | 7490 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LORAZ SMART EXPERT SRL |
| Nr. reg. com. | J29/1491/2015 |
| EUID | ROONRC.J2015001491298 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-10-15 |
| Sediu social | Str. Nicolae Bălcescu, 213A, CAMERA 1, Orş. Mizil, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. MIZIL, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.213A, CAMERA 1, BL.6, SC.A, ET.1, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CAIN MEDICAL DENT S.R.L. | 65 m |
| RIAN DORU PREST SRL inactiv | 65 m |
| CLARISSA CONT-SERV SRL | 78 m |
| GEORGIANA IMPEX SRL | 100 m |
| EMES TEAM S.R.L. | 137 m |
| GIA CASA CRISTIAN S.R.L. | 137 m |
| RAMONIKY MONA IMPEX SRL inactiv | 137 m |
| SHONICAM INTERNATIONAL SRL | 137 m |
| TIPRO CONS IMPEX S.R.L. | 137 m |
| ACCREDITATION CERTIFICATION SERVICES REGISTRARS SRL | 157 m |
| RUBIO MAD SRL | 157 m |
| TACTIC TRUST S.R.L. | 157 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7490 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25