MANAGEMENT CONSULTING GROUP 2015 SRL
CUI 35138155 · J32/1008/2015
MANAGEMENT CONSULTING GROUP 2015 SRL are CUI 35138155, nr. de înregistrare J32/1008/2015, înmatriculată pe 16.10.2015. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8690. În 2024: cifră de afaceri 73.168 lei, pierdere netă 2.639 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 73 mii lei · mediana 105 mii lei | 70% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -3.6% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 73 mii lei · mediana 110 mii lei | 67% din mediană |
Comparat cu 19.639 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 73.168 | 69.161 | 41.589 | 55.800 | 77.592 | 45.536 | 80.236 | — |
| Venituri totale | 73.168 | 69.161 | 41.589 | 55.800 | 77.592 | 45.536 | 80.236 | 0 |
| Cheltuieli totale | 74.187 | 54.095 | 8.028 | 11.995 | 17.518 | 15.922 | 22.640 | 3.054 |
| Profit / pierdere brută | -1.019 | 15.066 | 33.561 | 43.805 | 60.074 | 29.614 | 57.596 | -3.054 |
| Profit / pierdere netă | -2.639 | 15.066 | 32.312 | 41.829 | 57.787 | 28.329 | 55.810 | -3.054 |
| Active imobilizate | — | 0 | — | — | — | — | — | 72 |
| Active circulante | 116.738 | 178.070 | 166.741 | 134.370 | 97.138 | 85.180 | 57.838 | 200 |
| Stocuri | 9.071 | 9.071 | 8.027 | 6.772 | 6.772 | — | — | — |
| Creanțe | 82.378 | 69.473 | 8.612 | 6.262 | 4.762 | 4.800 | 5.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 25.289 | 99.526 | 150.102 | 121.336 | 85.604 | 80.380 | 52.338 | 200 |
| Datorii | 6.503 | 65.196 | 6.244 | 6.186 | 10.782 | 56.611 | 4.882 | 3.126 |
| Capitaluri proprii | 110.235 | 112.874 | 160.497 | 128.184 | 86.356 | 28.569 | 52.956 | -2.854 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.10.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 8690 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MANAGEMENT CONSULTING GROUP 2015 SRL |
| Nr. reg. com. | J32/1008/2015 |
| EUID | ROONRC.J32/1008/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-10-16 |
| Sediu social | Pţa. Prahovei, 18, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PŢA. PRAHOVEI, NR.18, SC.B, ET.1, AP.18 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AESTHETIQ MARGINEAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ASCEND LABS S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER STUDIO V49 S.R.L. | aceeași clădire |
| BANARI CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CONLAN PLAY SRL | aceeași clădire |
| CONLAN SRL | aceeași clădire |
| COZONACUL PANIPROD S.R.L. | aceeași clădire |
| DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROSYS SRL | aceeași clădire |
| GRUENWALD RESIDENZ S.R.L. | aceeași clădire |
| INCOM CENTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| LOMYL ENDO PRACTICE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7111 | 2023 – 2024 |
| 8690 | 2015 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (39)
Sunt 39 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25