INDENTIFY SOFTWARE S.R.L.
CUI 35160365 · J22/578/2020
INDENTIFY SOFTWARE S.R.L. are CUI 35160365, nr. de înregistrare J22/578/2020, înmatriculată pe 20.02.2020. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 457.153 lei, profit net 388.349 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 457 mii lei · mediana 158 mii lei | 288% din mediană |
| Profit net | 388 mii lei · mediana 40 mii lei | 980% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 84.9% · mediana 36.4% | 233% din mediană |
| Cifră pe salariat | 457 mii lei · mediana 221 mii lei | 207% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 457.153 | 417.557 | 352.378 | 411.036 | 389.921 | 301.360 | 282.101 | 205.568 | 149.623 | 82.148 | 78.739 |
| Venituri totale | 463.283 | 417.868 | 352.824 | 412.554 | 390.345 | 301.547 | 282.101 | 205.568 | 149.623 | 82.148 | 78.739 |
| Cheltuieli totale | 63.128 | 54.494 | 53.487 | 23.294 | 17.989 | 12.787 | 38.209 | 30.100 | 8.098 | 6.229 | 3.585 |
| Profit / pierdere brută | 400.155 | 363.374 | 299.337 | 389.260 | 372.356 | 288.760 | 243.892 | 175.468 | 141.525 | 75.919 | 75.154 |
| Profit / pierdere netă | 388.349 | 351.095 | 295.883 | 381.011 | 362.620 | 280.795 | 241.071 | 172.741 | 137.036 | 73.455 | 72.792 |
| Active circulante | 700.191 | 625.123 | 305.126 | 383.410 | 532.499 | 282.915 | 246.157 | 177.198 | 138.525 | 67.180 | 67.380 |
| Creanțe | 300.637 | 265.343 | 211.310 | 341.787 | 415.547 | 141.507 | 49.698 | 12.676 | 8.158 | — | 60.000 |
| Casa și conturi la bănci | 399.554 | 359.780 | 93.816 | 41.623 | 116.952 | 141.408 | 196.459 | 164.522 | 130.367 | 67.180 | 7.380 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 818 |
| Datorii | 311.492 | 273.788 | 9.003 | 2.159 | 169.638 | 1.880 | 4.846 | 4.217 | 1.249 | 1.263 | 3.257 |
| Capitaluri proprii | 388.699 | 351.335 | 296.123 | 381.251 | 362.861 | 281.035 | 241.311 | 172.981 | 137.276 | 65.917 | 64.941 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.01.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INDENTIFY SOFTWARE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J22/578/2020 |
| EUID | ROONRC.J22/578/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-02-20 |
| Sediu social | Str. Sălciilor, 23, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SĂLCIILOR, NR.23, BL.811, SC.B, ET.2, AP.8 |
| Telefon | 0721312100 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABSOLUT SMILE DENT SRL | aceeași clădire |
| AIR-PROJECTS SRL | aceeași clădire |
| ANDEVO CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| AQUA DI GABY SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIGITAL ANDROMEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| DINDA PET SRL | aceeași clădire |
| GEORGE & GABRIEL SRL | aceeași clădire |
| HAPPY PAWS HOTEL S.R.L. | aceeași clădire |
| IRA SCAN S.R.L. | aceeași clădire |
| MELZO S.R.L. | aceeași clădire |
| OUCH BOUTIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| SUPERSASHA SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Iaşi
| 8932069 | TOTAL MEDIA SRL |
| 9063720 | IAN GAN SRL |
| 9381740 | DEXTER COMPANY SRL |
| 10089510 | AUTOMECANICA SRL |
| 10175794 | ASCONT SRL |
| 11505130 | COMPUTERS SRL |
| 11932727 | MAGIC PINGUIN SRL |
| 13204800 | ADDENDA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25