MIU BENIAMIN SRL
CUI 35160764 · J30/729/2015
MIU BENIAMIN SRL are CUI 35160764, nr. de înregistrare J30/729/2015, înmatriculată pe 23.10.2015. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2022: cifră de afaceri 59.836 lei, profit net 32.062 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -1 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 59.836 | 158.495 | 145.466 | 259.368 | 187.487 | 166.306 | 62.521 | 2.727 |
| Venituri totale | 0 | 4.000 | 18.380 | 59.836 | 158.495 | 152.478 | 267.838 | 292.231 | 166.306 | 62.521 | 2.727 |
| Cheltuieli totale | 1.017 | 1.075 | 37.337 | 25.978 | 87.877 | 92.262 | 282.602 | 296.872 | 104.227 | 47.744 | 1.552 |
| Profit / pierdere brută | -1.017 | 2.925 | -18.957 | 33.858 | 70.618 | 60.216 | -14.764 | -4.641 | 62.079 | 14.777 | 1.175 |
| Profit / pierdere netă | -1.017 | 2.480 | -18.957 | 32.062 | 65.863 | 56.859 | -17.367 | -6.556 | 60.418 | 12.901 | 1.093 |
| Active imobilizate | 102.083 | 103.100 | 104.117 | 105.529 | 110.610 | 116.808 | 123.229 | 117.757 | 19.859 | 11.781 | 7.150 |
| Active circulante | 87.673 | 87.673 | 87.794 | 123.314 | 100.733 | 60.756 | 18.708 | 60.413 | 64.708 | 5.366 | 1.561 |
| Stocuri | 3.578 | 3.578 | 3.578 | 3.578 | 3.578 | 13.703 | 13.703 | 13.353 | — | — | 1.105 |
| Creanțe | 83.682 | 83.682 | 83.745 | 88.786 | 88.785 | 42.444 | 203 | 42.603 | 60.000 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 413 | 413 | 471 | 30.950 | 8.370 | 4.609 | 4.802 | 4.457 | 4.708 | 5.366 | — |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 2.900 | 2.900 | 2.900 | 2.900 | 2.900 | — | — | — |
| Datorii | 1.778 | 1.778 | 5.395 | 26.270 | 40.832 | 72.916 | 94.148 | 113.014 | 9.955 | 2.953 | 7.418 |
| Capitaluri proprii | 187.978 | 188.995 | 186.516 | 205.473 | 173.411 | 107.548 | 50.689 | 68.056 | 74.612 | 14.194 | 1.293 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | 5 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.10.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIU BENIAMIN SRL |
| Nr. reg. com. | J30/729/2015 |
| EUID | ROONRC.J30/729/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-10-23 |
| Sediu social | Str. Păuleşti, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. PĂULEŞTI, BL.UP24, AP.3 |
| Telefon | 0743581179 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTONIA & BABIOLA S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| ATLANTA IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BENI MIU SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| BEST ITALY TRANSPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOUTECH SRL | aceeași clădire |
| CARMENCITATAX S.R.L. | aceeași clădire |
| CARPATBUILD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CASE CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| CCC KLIM DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| DMPD INVESTMENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DREAM FIELD TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO EXCHANGE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (37)
Sunt 37 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Satu Mare
| 647148 | VOLANUL SRL |
| 5087033 | LANTER SRL |
| 6490696 | KOBIL SRL |
| 6594336 | TEKINOR SRL |
| 7923836 | LORANZ IMPEX SRL |
| 8882114 | MIREL PREST SRL |
| 8945743 | DU MEMI VO SRL |
| 9234323 | FRIDI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25