CARSTRAG CONSTRUCT SRL
CUI 35170504 · J2015013147402
CARSTRAG CONSTRUCT SRL are CUI 35170504, nr. de înregistrare J2015013147402, înmatriculată pe 27.10.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4781. În 2025: cifră de afaceri 29.366.802 lei, profit net 636.192 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 29 mil lei · mediana 199 mii lei | de 148× mediana |
| Profit net | 636 mii lei · mediana 3 mii lei | de 225× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 2.2% · mediana 1.6% | 138% din mediană |
| Cifră pe salariat | 7,3 mil lei · mediana 224 mii lei | de 33× mediana |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29.366.802 | 33.057.224 | 32.612.793 | 22.191.110 | 18.300.368 | 15.454.942 | 14.961.394 | 3.194.224 | 6.354.431 | 478.117 | 8.000 |
| Venituri totale | 29.464.540 | 33.079.840 | 32.698.579 | 22.692.001 | 18.311.151 | 15.747.184 | 15.035.733 | 3.196.053 | 6.354.431 | 478.117 | 8.000 |
| Cheltuieli totale | 28.707.168 | 32.182.505 | 31.955.733 | 22.120.919 | 17.773.446 | 15.129.620 | 14.791.802 | 3.060.142 | 5.565.958 | 432.008 | 4.613 |
| Profit / pierdere brută | 757.372 | 897.335 | 742.846 | 571.082 | 537.705 | 617.564 | 243.931 | 135.911 | 788.473 | 46.109 | 3.387 |
| Profit / pierdere netă | 636.192 | 742.922 | 609.137 | 481.365 | 457.920 | 512.707 | 201.189 | 111.770 | 724.929 | 36.547 | 3.147 |
| Active imobilizate | 3.270.570 | 3.009.584 | 2.861.965 | 1.582.004 | 1.906.280 | 1.973.153 | 647.616 | 489.555 | 99.971 | — | 504 |
| Active circulante | 8.935.318 | 7.111.850 | 6.783.730 | 11.163.187 | 3.353.563 | 3.546.393 | 2.255.058 | 1.288.245 | 1.392.509 | 578.269 | 7.977 |
| Stocuri | 5.495.068 | 3.746.323 | 4.154.121 | 8.384.544 | 3.007.114 | 3.482.035 | 1.240.189 | 1.154.801 | 433.463 | 1.500 | 77 |
| Creanțe | 2.592.614 | 2.188.063 | 89.595 | 895.342 | 69.184 | 45.378 | 102.285 | 119.670 | 698.512 | 573.741 | 5.000 |
| Casa și conturi la bănci | 847.636 | 1.177.464 | 2.540.014 | 1.883.301 | 277.265 | 18.980 | 912.584 | 13.774 | 260.534 | 3.028 | 2.900 |
| Cheltuieli în avans | 511.270 | 809.745 | 942.892 | 1.469.777 | 584.039 | 574.962 | 573.307 | 150.687 | — | — | — |
| Datorii | 8.581.715 | 7.391.802 | 7.832.258 | 12.672.509 | 4.782.788 | 5.041.334 | 2.935.514 | 1.644.110 | 682.757 | 536.575 | 4.934 |
| Venituri în avans | 0 | 40.126 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 4.135.443 | 3.499.251 | 2.756.329 | 1.542.459 | 1.061.094 | 1.053.174 | 540.467 | 284.377 | 809.723 | 41.694 | 3.547 |
| Capital subscris vărsat | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 45.100 | 45.100 | 2.000 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 18.05.2022 |
| Organ fiscal | Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti |
| CAEN principal | 4781 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARSTRAG CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2015013147402 |
| EUID | ROONRC.J2015013147402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-10-27 |
| Sediu social | Aleea Socului, 2, CAMERA 5, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE SOCULUI, NR.2, CAMERA 5, BL.B12, SC.1, ET.4, AP.30 |
| Telefon | +40733065868 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIM LEADER CONT SRL | aceeași clădire |
| ALEX I.L.M. 99 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTDEUM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ATLAS NETWORK SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST FOOD BY RALUCA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BLAHA TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAMBYSES S.R.L. | aceeași clădire |
| CAT ELECTRIC INSTALATII IMPEX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CATOD GROUP SRL | aceeași clădire |
| CITY MANAGEMENT PROJECT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORINA MAGIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISTI PTM TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4781 | 2025 |
| 4618 | 2023 – 2024 |
| 4690 | 2021 – 2022 |
| 4618 | 2015 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (58)
Sunt 58 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (33)
Alte firme din Bucureşti
| 6526 | PROD DULCIURI SI RACORITOARE VENUS SRL |
| 8403 | PROD ADI & MAR SRL |
| 11344 | NURC IMPEX SRL |
| 13060 | AGAIMPEX SRL |
| 29384 | DAFIN IMPEX SRL |
| 32525 | VICKFARM SRL |
| 354857 | R & D COM SRL |
| 366576 | UNACOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25