LUANDTA S.R.L.
CUI 35180290 · J2015001949229
LUANDTA S.R.L. are CUI 35180290, nr. de înregistrare J2015001949229, înmatriculată pe 29.10.2015. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7721. În 2025: cifră de afaceri 190.209 lei, profit net 13.588 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 190 mii lei · mediana 188 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 26 mii lei | 53% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.1% · mediana 15.2% | 47% din mediană |
| Cifră pe salariat | 190 mii lei · mediana 127 mii lei | 150% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 190.209 | 77.131 | 83.908 | 9.620 |
| Venituri totale | 190.851 | 77.131 | 83.908 | 9.714 |
| Cheltuieli totale | 172.264 | 81.028 | 47.579 | 6.163 |
| Profit / pierdere brută | 18.587 | -3.897 | 36.329 | 3.551 |
| Profit / pierdere netă | 13.588 | -3.897 | 29.872 | 3.266 |
| Active imobilizate | 1.644 | 2.878 | — | — |
| Active circulante | 81.695 | 75.493 | 36.795 | 7.807 |
| Stocuri | 37.204 | 20.951 | 15.651 | — |
| Creanțe | 296 | 512 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 44.195 | 54.030 | 21.144 | 7.807 |
| Cheltuieli în avans | 1.500 | — | — | — |
| Datorii | 40.635 | 48.020 | 3.457 | 4.341 |
| Venituri în avans | 1.175 | 909 | — | — |
| Capitaluri proprii | 43.029 | 29.442 | 33.338 | 3.466 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.10.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 7721 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUANDTA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015001949229 |
| EUID | ROONRC.J2015001949229 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-10-29 |
| Sediu social | Cal. Chişinăului, 9B, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, CAL. CHIŞINĂULUI, NR.9B, BL.G2, ET.9, AP.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3P FRIGOGLASS SRL | aceeași clădire |
| ABELOR ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCES EXPERT SRL | aceeași clădire |
| AG SAN INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRIMARVAS SRL | aceeași clădire |
| AGRO-SEM INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AKR QUALITY COMPANY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALBARES LEATHER S.R.L. | aceeași clădire |
| ALCON PLUS SRL | aceeași clădire |
| ALLFORPRINT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLIANCE AGRO INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA CLOTHING SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5520 | 2025 |
| 7721 | 2022 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08