KMS BUILDING CONTRACTORS S.R.L.
CUI 35188293 · J22/1558/2019 · radiată
KMS BUILDING CONTRACTORS S.R.L. are CUI 35188293, nr. de înregistrare J22/1558/2019, înmatriculată pe 12.04.2019. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2021: cifră de afaceri 2.800 lei, profit net 674.876 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -1 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 2.800 | 25.200 | 61.820 | 124.680 | 121.668 | 95.946 | — |
| Venituri totale | 0 | 0 | 889.695 | 25.200 | 61.820 | 127.058 | 121.668 | 95.946 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.200 | 3.055 | 188.184 | 649.531 | 436.726 | 301.368 | 246.626 | 71.550 | 1.737 |
| Profit / pierdere brută | -1.200 | -3.055 | 701.511 | -624.331 | -374.906 | -174.310 | -124.958 | 24.396 | -1.737 |
| Profit / pierdere netă | -1.200 | -3.055 | 674.876 | -624.583 | -375.524 | -175.582 | -126.175 | 23.436 | -1.737 |
| Active imobilizate | — | — | 792 | 6.413 | 2.533 | 5.003 | 100 | 139 | 90 |
| Active circulante | 2.208 | 5.779 | 5.779 | 8.360 | 426 | 5.079 | 24.783 | 49.052 | 573 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 9 | — |
| Creanțe | — | 5.771 | 5.771 | 5.771 | — | — | 23.954 | 44.758 | 7 |
| Casa și conturi la bănci | 2.208 | 8 | 8 | 2.589 | 426 | 5.079 | 829 | 4.285 | 566 |
| Datorii | 611.553 | 613.924 | 611.661 | 1.294.738 | 658.341 | 289.940 | 129.159 | 27.292 | 2.200 |
| Capitaluri proprii | -609.345 | -608.145 | -605.090 | -1.279.965 | -655.382 | -279.858 | -104.276 | 21.899 | -1.537 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 3 | 17 | 13 | 11 | 10 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 13.02.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KMS BUILDING CONTRACTORS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J22/1558/2019 |
| EUID | ROONRC.J22/1558/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-12 |
| Sediu social | Bld. Alexandru cel Bun, 34, TRONSON 2, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ALEXANDRU CEL BUN, NR.34, TRONSON 2, BL.H1-2, ET.4, AP.14 |
| Telefon | 0751740902 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APOLLO PIN SRL | aceeași clădire |
| APOLLO SRL | aceeași clădire |
| EVI-KAR-MAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FREZIA PETROCRIS SRL inactiv | aceeași clădire |
| GRUPUL DE FIRME FREZIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARENA MIRUNA SRL inactiv | 24 m |
| FREZIA 1995 L.D. S.R.L. | 24 m |
| LEGAL EXPERT RO S.R.L. | 24 m |
| WHITELINE DENTAL WORK S.R.L. | 24 m |
| D & R INVESTMENT SRL | 42 m |
| MDT RO LTD SRL | 42 m |
| NOVA KAIZEN S.R.L. | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2015 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1956060 | TRUST CONSTRUCTII SA |
| 1956354 | AUTOMATIZARI SERVICE SRL |
| 1958029 | GALTEX SRL |
| 1960487 | TRIMEC SA |
| 1963726 | STEF IMOBILIAR SRL |
| 1981102 | CONSTRUCTORUL P SRL |
| 2002768 | GIGAS 3 SRL |
| 2537648 | DIAGNOSTIC S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08