ASTECOS COMTOUR SRL
CUI 35201074 · J2015002381130
ASTECOS COMTOUR SRL are CUI 35201074, nr. de înregistrare J2015002381130, înmatriculată pe 04.11.2015. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5510. În 2025: cifră de afaceri 558.373 lei, profit net 58.652 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 558 mii lei · mediana 166 mii lei | 337% din mediană |
| Profit net | 59 mii lei · mediana 1 mii lei | de 45× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 10.5% · mediana 1% | de 11× mediana |
| Cifră pe salariat | 558 mii lei · mediana 131 mii lei | 426% din mediană |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 558.373 | 660.321 | 619.175 | 639.557 | 476.274 | 115.143 | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 822.005 | 664.442 | 657.406 | 658.954 | 479.047 | 801.087 | 875.734 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 737.448 | 696.675 | 646.136 | 590.595 | 287.462 | 1.054.421 | 875.734 | — | 177 | — | 23 |
| Profit / pierdere brută | 84.557 | -32.233 | 11.270 | 68.359 | 191.585 | -253.334 | 0 | 0 | -177 | 0 | -23 |
| Profit / pierdere netă | 58.652 | -45.365 | 5.077 | 60.707 | 177.702 | -256.443 | 0 | 0 | -177 | 0 | -23 |
| Active imobilizate | 1.602.001 | 1.806.871 | 1.793.064 | 1.973.200 | 1.920.800 | 1.667.218 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 24.451 | 27.592 | 28.443 | 20.877 | 20.995 | 3.475 | 1.378.994 | — | — | 177 | 177 |
| Stocuri | 1.232 | 1.232 | 1.232 | — | 58 | 202 | 915.734 | — | — | — | — |
| Creanțe | 1.367 | 5.463 | — | 1.541 | 2.389 | 1.258 | 121.824 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.852 | 20.897 | 27.211 | 19.336 | 18.548 | 2.015 | 341.436 | — | — | 177 | 177 |
| Cheltuieli în avans | 4.638 | 3.504 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.630.760 | 1.896.289 | 1.834.464 | 2.012.111 | 2.020.536 | 1.927.136 | 1.378.994 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 330 | -58.322 | -12.957 | -18.034 | -78.741 | -256.443 | 0 | 0 | 0 | 177 | 177 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.11.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 5510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ASTECOS COMTOUR SRL |
| Nr. reg. com. | J2015002381130 |
| EUID | ROONRC.J2015002381130 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-11-04 |
| Sediu social | Str. Adamclisi, 2B, CAMERA 2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ADAMCLISI, NR.2B, CAMERA 2, BL.CA2, SC.A, ET.2, AP.10 |
| Telefon | 0744579648 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGB BINES SRL | aceeași clădire |
| GOLDEN WHITE BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| MAGI VET SRL | aceeași clădire |
| NGA CONSTANTA RO S.R.L. | aceeași clădire |
| REBAMI CAFE S.R.L. | aceeași clădire |
| REBAMI TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| SOUL THERAPY 333 S.R.L. | aceeași clădire |
| YKA SPECIAL TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| BLOCKCHAIN BUILDERS S.R.L. inactiv | 27 m |
| MOGADORMED SRL | 56 m |
| TONY DUM TRANSPORT SRL | 63 m |
| MRINI EYE HOSPITAL SRL | 70 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4690 | 2023 – 2025 |
| 5510 | 2015 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-25 · ONRC: 2026-10-25