TEENTREPRENEUR S.R.L.
CUI 35208595 · J12/3382/2015
TEENTREPRENEUR S.R.L. are CUI 35208595, nr. de înregistrare J12/3382/2015, înmatriculată pe 06.11.2015. Sediul social e în Municipiul Gherla, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8560. În 2025: cifră de afaceri 5.546 lei, profit net 1.252 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 154 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 18 mii lei | 7% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 22.6% · mediana 16.4% | 138% din mediană |
Comparat cu 623 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.546 | 5.900 | 4.990 | 4.650 | 2.280 | 1.585 | 8.500 | 6.000 | 4.700 | 6.300 |
| Venituri totale | 5.546 | 5.900 | 4.990 | 4.650 | 2.280 | 1.585 | 8.500 | 6.000 | 4.700 | 6.300 |
| Cheltuieli totale | 4.055 | 3.341 | 2.485 | 1.335 | 60 | 293 | 473 | 124 | 199 | 1.551 |
| Profit / pierdere brută | 1.491 | 2.559 | 2.505 | 3.315 | 2.220 | 1.292 | 8.027 | 5.876 | 4.501 | 4.749 |
| Profit / pierdere netă | 1.252 | 2.137 | 2.102 | 3.175 | 2.152 | 1.244 | 7.772 | 5.696 | 4.360 | 4.560 |
| Active circulante | 1.745 | 2.871 | 5.646 | 3.436 | 5.770 | 3.598 | 8.315 | 6.726 | 4.702 | 8.635 |
| Stocuri | 1.450 | 0 | 400 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 0 | — | — | 200 | 2.280 | 500 | 0 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 295 | 2.871 | 5.246 | 3.236 | 3.490 | 3.098 | 8.315 | 6.726 | 4.702 | 8.635 |
| Datorii | 253 | 494 | 129 | 21 | 678 | 658 | 303 | 570 | 142 | 1.575 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.300 |
| Capitaluri proprii | 1.492 | 2.377 | 5.517 | 3.415 | 5.092 | 2.940 | 8.012 | 6.156 | 4.560 | 4.760 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.11.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Gherla |
| CAEN principal | 8560 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEENTREPRENEUR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/3382/2015 |
| EUID | ROONRC.J12/3382/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-11-06 |
| Sediu social | Str. Fermei, 25 B, Mun. Gherla, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. FERMEI, NR.25 B |
| Telefon | 07239454687 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DESERTURI DE VIS SRL | aceeași clădire |
| DIGITAL DOLLS S.R.L. | aceeași clădire |
| EXURVIA NETWORK S.R.L. | aceeași clădire |
| JULIAN & ADRIAN TRANSPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| JUSTGREEN IT SRL | aceeași clădire |
| LORSAN DESIGN SRL | aceeași clădire |
| LORSAN PROCONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| LSTK TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
| MOLDOMAD EUROPEAN TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
| NIXTECH S.R.L. | aceeași clădire |
| ORIOLLUS WOOD WORX S.R.L. | aceeași clădire |
| PERFORM EXBTRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25