CSILLAGSZEM SRL
CUI 35284070 · J19/373/2015
CSILLAGSZEM SRL are CUI 35284070, nr. de înregistrare J19/373/2015, înmatriculată pe 02.12.2015. Sediul social e în Municipiul Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 2.940.035 lei, profit net 1.561.574 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,9 mil lei · mediana 220 mii lei | de 13× mediana |
| Profit net | 1,6 mil lei · mediana 40 mii lei | de 39× mediana |
| Salariați | 7 · mediana 1 | 700% din mediană |
| Marjă netă | 53.1% · mediana 22.2% | 239% din mediană |
| Cifră pe salariat | 420 mii lei · mediana 202 mii lei | 208% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.940.035 | 1.297.195 | 332.220 | 451.700 | 197.750 | 38.450 | 71.800 | 243.150 | 194.750 | 111.100 |
| Venituri totale | 2.947.140 | 1.298.026 | 333.399 | 451.700 | 197.750 | 45.355 | 71.800 | 252.090 | 194.750 | 111.100 |
| Cheltuieli totale | 1.140.609 | 785.988 | 294.696 | 194.604 | 116.037 | 65.793 | 88.984 | 135.714 | 91.675 | 38.367 |
| Profit / pierdere brută | 1.806.531 | 512.038 | 38.703 | 257.096 | 81.713 | -20.438 | -17.184 | 116.376 | 103.075 | 72.733 |
| Profit / pierdere netă | 1.561.574 | 480.747 | 35.435 | 252.668 | 78.450 | -21.592 | -19.338 | 108.813 | 97.232 | 69.400 |
| Active imobilizate | 1.888.348 | 1.066.415 | 718.174 | 569.550 | 128.748 | 163.047 | 198.453 | 47.158 | 52.060 | 65.707 |
| Active circulante | 504.293 | 483.629 | 172.505 | 24.397 | 193.015 | 75.660 | 62.432 | 233.672 | 118.696 | 13.081 |
| Stocuri | 73.614 | 93.603 | 84.457 | 11.186 | 51.298 | — | — | 6.648 | 18.447 | 11.645 |
| Creanțe | 68.048 | 66.332 | 35.964 | 1.420 | 900 | 1.200 | 900 | 1 | — | 130 |
| Casa și conturi la bănci | 362.631 | 323.694 | 52.084 | 11.791 | 140.817 | 74.460 | 61.532 | 227.023 | 100.249 | 1.306 |
| Cheltuieli în avans | 118.531 | 129.311 | 272 | 272 | 272 | 272 | 272 | 272 | — | — |
| Datorii | 767.042 | 607.911 | 289.384 | 28.087 | 8.570 | 3.964 | 4.550 | 5.157 | 3.624 | 8.888 |
| Capitaluri proprii | 1.744.130 | 1.071.444 | 601.567 | 566.132 | 313.465 | 235.015 | 256.607 | 275.945 | 167.132 | 69.900 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 7 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Tue Apr 01 2025 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.12.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CSILLAGSZEM SRL |
| Nr. reg. com. | J19/373/2015 |
| EUID | ROONRC.J19/373/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-12-02 |
| Sediu social | Str. Taberei, 23, Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. TABEREI, NR.23 |
| Telefon | 0724942971 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MOBILKER SRL | 26 m |
| AND-VAR MEZES SRL | 41 m |
| BOLT A NETEN S.R.L. | 41 m |
| FEHER - FENYO SRL inactiv | 66 m |
| VAS NORB REM SRL inactiv | 66 m |
| NORKASS S.R.L. | 94 m |
| CHEVY CONT S.R.L. | 112 m |
| LORINCZ PAPIR SRL inactiv | 126 m |
| ALPINTECH INSULATION S.R.L. | 129 m |
| KETTLEBELL GYM S.R.L. | 132 m |
| GRONIC ART COMPANY SRL | 135 m |
| EPAD GROUP 2007 SRL | 138 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Harghita
| 5704937 | CARDIO SRL |
| 6179097 | GINSAN SRL |
| 6682829 | TAOSAN SRL |
| 7250039 | CARDIOPED SRL |
| 8902114 | GINART SRL |
| 15835441 | ASKLEPIOS SRL |
| 16622913 | KAPID MED SRL |
| 22111310 | IRIS OPTIK MED SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08